Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Artishock
Soest
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
20:00
Aula Magna
Ottignies
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Café Miles
Amersfoort
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:15
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kruisberg
Doetinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Effenaar
Eindhoven
23:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
15:00
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
JKC Nirwana
Dronten
JVC De Schuit
Katwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Klokgebouw
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Maison De La Culture
Tournai
21:00
Manifesto
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Metropool
Hengelo
Musis
Arnhem
22:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
Oedipus
Amsterdam
21:30
P3
Purmerend
22:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
RASA
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 20 februari 2016
21:00
Ack van Rooyen / Jeroen Manders
Artishock, Soest
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Top TSG CD Release Party / Lotta Rasva
Atak, Enschede
20:00
Lil Kleine
Atak, Enschede
20:00
Jali / Typh Barrow
Aula Magna, Ottignies
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Ming's Pretty Heroes
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Bluezzcontrol
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Elpamas
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Peter Pan Speedrock
Burgerweeshuis, Deventer
Danny Vera
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Wouwer, Ravels
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Hans Dulfer
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Black Coat
Café de Pilaren, Alkmaar
Amber Gomaa
Café Miles, Amersfoort
20:00
Grace Solero
CC Muziekcafé, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
16:00
Remy van Kesteren
Concerto, Amsterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
DUB A WARE w/ Pacha Mama Soundsystem
dB's, Utrecht
20:00
Dudettes / HeavyLight / Luminize
De Bosuil, Weert
21:30
Grave Dohls
De Fles, Spijkenisse
21:00
Steal
De Groene Zwaan, De Rijp
20:15
Simone Lamsma
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Roos Blufpand
De Helling, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Willem Barth viert feest - Het beste van
De Kruisberg, Doetinchem
Stef Bos
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Knight Susan / The Blackies
De Meester, Almere
20:00
Gun Outfit
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
21:00
La Muerte
De Zwerver, Oostende
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Infloyd- Amused To Death
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
20:00
Frans Bauer Live in Concert X
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Les Agrémens
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
16:00
L'oiseau de feu
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Gerson Main
Grenswerk, Venlo
20:30
The Black Cult / Double Veterans / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
20:00
Parne Gadje
Grounds, Rotterdam
20:00
The Tibbs
Heyhoef-Backstage, Tilburg
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Legends of Rock: Iron maiden (Harris) Thin Lizzy (Parris)
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:30
Lilian Vieira
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Uhgah? Wugah!
JKC Nirwana, Dronten
Yuko Yuko
JVC De Schuit, Katwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Róisín Murphy
Klokgebouw, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Marcin Wasilewski Trio + Joakim Milder - Spark of Life
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Toñi Fernandez
Maison De La Culture, Tournai
21:00
Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
Arno
Melkweg, Amsterdam
Sleeping With Sirens
Melkweg, Amsterdam
Joakim Tinderholt
Merleyn, Nijmegen
22:00
zZz
Merleyn, Nijmegen
19:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
22:30
Donnerwetter
Muziekcafé Helmond, Helmond
De Staat
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Town of Saints
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Frisian Forze Festival Kickoff 2016
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yorick van Norden
Nijend 24, Anderen
King Gizzard & The Lizzard Wizard
Oedipus, Amsterdam
21:30
Valentine
P3, Purmerend
22:00
The Funky Cat
P60, Amstelveen
20:30
Cockney's World of Elastic Snake & Medicine Jet
Paard, Den Haag
20:00
Mala Vita
Paard, Den Haag
22:00
Pleinvrees on Tour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Paradox, Tilburg
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Lucas Hamming + Blupaint
Patronaat, Haarlem
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Blue Lines Sextet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Coal Harbour Sextet / Gijs Idema Trio
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Curly Ice
PopEi, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
21:00
Adalberto Álvarez y su Son + salsa-afterparty
RASA, Utrecht
15:00
Roepaen Reggae
Roepaen, Ottersum
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Stevie Wonders Songs In The Key of Life
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tom Vanstiphout
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn