Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Café 't Schuttershof
Middelburg
14:00
dB's
Utrecht
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:00
De Bosuil
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
14:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Hedon
Zwolle
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
15:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Manifesto
Hoorn
16:30
Mezz
Breda
15:00
Molen De Ster
Utrecht
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
14:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
P3
Purmerend
19:30
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Brebl
Nijmegen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:15
OT301
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zaterdag 14 januari 2017
20:15
Carla Maffioletti - A Dream
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Harry Sacksioni
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Dutch Eagles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Kik, Elst
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Schalm, Veldhoven
Eef van Breen - Chapman
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Hof 88, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
André Manuel - De Onzen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out.
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Paul de Munnik
van Beresteyn, Veendam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Kees
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
LOS - VAST
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dubnation #18 w/ Masego Soundsystem
Willemeen, Arnhem
zondag 15 januari 2017
20:00
Jan Henk de Groot - Grunniger Troebadoer
Boerderij Kamps, Rolde
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
C.C. Den Herd, Bladel
Jan Akkerman
Café 't Schuttershof, Middelburg
14:00
Erny Green / Squirrel / Youri Lentjes
dB's, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
de Berchplaets, Berghem
20:00
Hommage aan Toots Thielemans o.l.v. Tim 'Harmony' Welwaars
De Bosuil, Weert
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedyshow
De Pul, Uden
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
20:00
Mothership of Led Zeppelin
Hedon, Zwolle
Albert af Ekenstam
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
15:00
My Silent Wake (UK) + Spina Bifida + A Sickness Unto Death (D)
Little Devil, Tilburg
19:00
Her Majesty - Déja vu - A Tribute To CSNY
Manifesto, Hoorn
16:30
Model Depose in Mezz Breda
Mezz, Breda
15:00
Blue RaY Springwater en Wolvenplein
Molen De Ster, Utrecht
Rob Klerkx & the Secret
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
14:30
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
AJ Plug
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
P3, Purmerend
19:30
Piece By Piece
Patronaat, Haarlem
Fuse
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Yuri Honing
Theater De Boerderij, Huizen
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:45
Avishai Cohen Quartet / Mark Guiliana
TivoliVredenburg, Utrecht
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
T-99
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 16 januari 2017
Fleshgod Apocalypse
Doornroosje, Nijmegen
21:00
George Michael Tribute
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
20:00
DE GROTE HI-HA-HONDELUL VOETBAL SHOW
Patronaat, Haarlem
Steve Hill
Spirit of 66, Verviers
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Steam Power
Theater in de Steeg, Den Haag
Hammerfall
TivoliVredenburg, Utrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
dinsdag 17 januari 2017
Jeroen van der Boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
K's Choice
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Pieter Derks - Spot
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fleshgod Apocalypse + Carach Angren + Nightland
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mona
Paradiso, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Rufus Wainwright
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Ludens, Voorburg
woensdag 18 januari 2017
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Estafest
Brebl, Nijmegen
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Dok6, Panningen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mathilde Santing
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 1e jaars
Metropool, Hengelo
20:00
Sons of Kemet
Nieuwe Nor, Heerlen
21:15
Giardini Di Mirò
OT301, Amsterdam
22:00
Gidge
Paradiso, Amsterdam
JoJo
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Spiritus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk