PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -877
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 jan
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Nederland Drie
Wateringen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
t Uivernest
Hank
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
1
21:00
JKC Nirwana
Dronten
1
21:00
Musicon
Den Haag
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
zo 15 jan
Café 't Schuttershof
Middelburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
P3
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
14:00
dB's
Utrecht
14:30
Gigant
Apeldoorn
14:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
15:00
Molen De Ster
Utrecht
15:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Mezz
Breda
19:00
Manifesto
Hoorn
19:30
Patronaat
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Pul
Uden
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
ma 16 jan
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Spirit of 66
Verviers
Parktheater
Eindhoven
Theater Floralis
Lisse
TivoliVredenburg
Utrecht
5
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Doornroosje
Nijmegen
3
21:00
Paradiso
Amsterdam
di 17 jan
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Dynamo
Eindhoven
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Paradiso
Amsterdam

zaterdag 14 januari 2017

20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater PePijn, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Hoftheater, Raalte
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Muze, Noordwijk
20:15
LOS - VAST Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Anne-Marie Jung Diligentia, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
The Bluebettes Cultura, Ede
20:15
Welkom bij de Fresku Show De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Carla Maffioletti - A Dream Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Hof 88, Almelo
20:30
Blind Ego / Subsignal Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Minou Bosua, 1 Bloeiende Maagd speelt MINOUX Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bariista Nederland Drie, Wateringen
20:30
Makaya McCraven BIRD, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Agora Theater Druten, Druten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Mango Zabba / The Hazzah Paard, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Koningshof, Maassluis
20:30
Julian Sas Band t Uivernest, Hank
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater De Kik, Elst
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Harry Sacksioni Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Stefano Battaglia Trio LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Ralph de Jongh + Robbert Fossen en Thomas Toussaint Groene Engel, Oss
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out. Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Big Daddy Wilson North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Black Decades / Mirrors for Psychic Warfare OCCII, Amsterdam
21:00
Project Bongo Bar Tour Mezz, Breda
Foto Jan Akkerman - 70 jaar tour - Met special guests: Bert Heerink & Ruben
Jan Akkerman - 70 jaar tour - Met special guests: Bert Heerink & Ruben Mezz, Breda
1
21:00
Shades Of Deep Purple & Between May and April JKC Nirwana, Dronten
1
21:00
Anarchos Musicon, Den Haag
21:00
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer Corneel, Lelystad
21:00
SPITFIRE Altstadt, Eindhoven
21:00
Rolf Delfos Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Kees Vrijplaats Leiden, Leiden
22:00
LIVE: After Monkeys Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Nosa x Nikes Merleyn, Nijmegen
23:00
Headless Horsemen / Rebekah / Roel Zweers Doornroosje, Nijmegen

zondag 15 januari 2017

Jan Akkerman Café 't Schuttershof, Middelburg
Niki Jacobs - Babyconcerten Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kirsten van Teijn - Zalf P3, Purmerend
Fuse Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rob Klerkx & the Secret Muziekcafé Tam Tam, Deurne
T-99 Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Kleine Komedie, Amsterdam
1
14:00
Erny Green / Squirrel / Youri Lentjes dB's, Utrecht
14:30
Afterslag Gigant, Apeldoorn
14:30
Nederlands Kamerkoor Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Albert af Ekenstam Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
15:00
Blue RaY Springwater en Wolvenplein Molen De Ster, Utrecht
15:00
My Silent Wake (UK) + Spina Bifida + A Sickness Unto Death (D) Little Devil, Tilburg
16:30
Model Depose in Mezz Breda Mezz, Breda
19:00
Her Majesty - Déja vu - A Tribute To CSNY Manifesto, Hoorn
19:30
Piece By Piece Patronaat, Haarlem
19:45
Avishai Cohen Quartet / Mark Guiliana TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Golden Earring
Golden Earring TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Jan Henk de Groot - Grunniger Troebadoer Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Yuri Honing Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Hommage aan Toots Thielemans o.l.v. Tim 'Harmony' Welwaars De Bosuil, Weert
20:00
Mothership of Led Zeppelin Hedon, Zwolle
20:00
Comedyshow De Pul, Uden
20:00
AJ Plug North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum de Berchplaets, Berghem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten C.C. Den Herd, Bladel

maandag 16 januari 2017

Lieve Bertha - Prachtexemplaar Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Steve Hill Spirit of 66, Verviers
Youp van 't Hek - Licht Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee Theater Floralis, Lisse
Foto Hammerfall
Hammerfall TivoliVredenburg, Utrecht
5
20:00
DE GROTE HI-HA-HONDELUL VOETBAL SHOW Patronaat, Haarlem
20:15
Steam Power Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto Fleshgod Apocalypse
Fleshgod Apocalypse Doornroosje, Nijmegen
3
21:00
George Michael Tribute Paradiso, Amsterdam

dinsdag 17 januari 2017

Youp van 't Hek - Licht Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Schouwburg Almere, Almere
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot De Kattendans, Bergeijk
Foto Fleshgod Apocalypse + Carach Angren + Nightland
Fleshgod Apocalypse + Carach Angren + Nightland Dynamo, Eindhoven
1
Jeroen van der Boom Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ali B - Je Suis Ali Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mona Paradiso, Amsterdam
Pagina -877