PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -877
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 feb
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
1
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
Mezz
Breda
1
20:45
NiX Podium
Enschede
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
So What!
Gouda
1
21:30
V11
Rotterdam
22:00
The Cave
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Atak
Enschede
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 20 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Oosterpoort
Groningen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Dok6
Panningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Arto Theater
Schoonhoven
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Idea
Soest
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater RhederArt
Dieren
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Kolk
Assen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater de Schuur
Zevenbergen
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
14:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
15:00
Hofman Café
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Beursgebouw Eindhoven BV.
Eindhoven
1
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
Metropool
Hengelo
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
2
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Paard
Den Haag
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
Klokgebouw
Eindhoven
3
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
1
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
1
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
1
20:00
Nijend 24
Anderen
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
De Kruisberg
Doetinchem
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Atak
Enschede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Willemeen
Arnhem

vrijdag 19 februari 2016

20:30
Lilian Vieira Meervaart, Amsterdam
20:30
De Likt + Mongoose Simplon, Groningen
1
20:30
Marco Martens & Band De Lege Ruimte, Rotterdam
Foto Thrashbangers: Spartan + Illusionless + Ynfamia
Thrashbangers: Spartan + Illusionless + Ynfamia Mezz, Breda
1
20:45
The Moeller Brothers NiX Podium, Enschede
21:00
Wolves Dressed in Sheep + Alexi Lalas Luxor Live, Arnhem
21:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti Bibelot, Dordrecht
21:00
Benjamin Herman vs Anton Goudsmit Grand Theatre, Groningen
21:00
Dooxs / The Yukon Club Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Amsterdam Klezmer Band + support Vera, Groningen
21:00
Orthogon Wolf: Jay Prince (UK) Patronaat, Haarlem
21:00
André Manuel Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Flying Horseman / Blackie & The Oohoos N9, Eeklo
Foto Lucas Hamming
Lucas Hamming Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Drive By Wire + Avery Plains + Sativa De Peppel, Zeist
21:00
40UP TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Anthony's Putsch Cul de Sac, Tilburg
21:00
Undercoversessie U2 Roepaen, Ottersum
21:30
The Maureens So What!, Gouda
1
21:30
Town of Saints V11, Rotterdam
22:00
Grandpa Death Experience / Katie Kruel The Cave, Amsterdam
22:00
Filous Paradiso, Amsterdam
Foto Bewilder
Bewilder Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Pleinvrees on Tour Effenaar, Eindhoven
23:00
Audio Werner / Ferro Patronaat, Haarlem
23:00
Jackmaster / KINK Doornroosje, Nijmegen
23:00
Superstijl! Atak, Enschede
23:30
Joris Voorn Paradiso, Amsterdam

zaterdag 20 februari 2016

Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kasper van Kooten De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Op het laatste moment Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Michael Prins Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Dok6, Panningen
The Doors in Concert - Celebration Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Kennemer Theater, Beverwijk
Lankmoed - Onvergetelijk Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Arto Theater, Schoonhoven
Alex Roeka - Voort! Musis, Arnhem
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadstheater Arnhem, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Schouwburg Het Park, Hoorn
Amazing Stroopwafels - All you can eat Theater Idea, Soest
Daniel Lohues van Beresteyn, Veendam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater RhederArt, Dieren
Vincent Geers - Je moet het maar durven Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martin Simek Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Kolk, Assen
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly C.C. Nesterlé, Nistelrode
Murth Mossel - Voors en tegens Theater de Schuur, Zevenbergen
Chris Chameleon - Drie Vriende Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Schoft De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Diligentia, Den Haag
Stef Bos De Maagd, Bergen op Zoom
Joris Linssen & caramba - STROOM Theater Hofpoort, Coevorden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Louter Parkgebouw, Rijssen
JP & The Seeger Session Band Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali Chassé Theater, Breda
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
14:00
Wolfslaar Akoestisch winter editie 2015-2016 presenteert: Nina Verhare Tuinhuis van Charlotte, Breda
15:00
Appeltaartconcerten Hofman Café, Utrecht
15:00
Roepaen Reggae Roepaen, Ottersum
16:00
Remy van Kesteren Concerto, Amsterdam
16:00
L'oiseau de feu Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Foto K3
K3 Beursgebouw Eindhoven BV., Eindhoven
1
17:00
Black Coat Café de Pilaren, Alkmaar
Foto Sleeping With Sirens
Sleeping With Sirens Melkweg, Amsterdam
2
19:00
Memphis Maniacs Metropool, Hengelo
19:00
Peter Pan Speedrock Burgerweeshuis, Deventer
2
Foto Arno
Arno Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Mala Vita Paard, Den Haag
20:00
Stan Lee Cole C.C. De Wouwer, Ravels
Foto Róisín Murphy
Róisín Murphy Klokgebouw, Eindhoven
3
20:00
Grace Solero CC Muziekcafé, Amsterdam
1
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Parne Gadje Grounds, Rotterdam
20:00
Dudettes / HeavyLight / Luminize De Bosuil, Weert
20:00
Legends of Rock: Iron maiden (Harris) Thin Lizzy (Parris) J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
1
20:00
The Tibbs Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Gun Outfit De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Elpamas Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lieve Bertha Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Frans Bauer Live in Concert X Ethias Arena, Hasselt
20:00
The Cosmic Carnival Theater De Winsinghhof, Roden
Foto Danny Vera
Danny Vera C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
1
20:00
Yorick van Norden Nijend 24, Anderen
Foto De Staat
De Staat Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Willem Barth viert feest - Het beste van De Kruisberg, Doetinchem
20:00
Knight Susan / The Blackies De Meester, Almere
20:00
Gare Du Nord Theater Sneek, Sneek
20:00
Lucas Hamming + Blupaint Patronaat, Haarlem
20:00
Lil Kleine Atak, Enschede
20:00
Frisian Forze Festival Kickoff 2016 Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Stevie Wonders Songs In The Key of Life Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater PePijn, Den Haag
20:00
UK Subs Willemeen, Arnhem
Pagina -877