Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Stédsj Muziekpodium
Barneveld
20:30
Atak
Enschede
21:00
Artishock
Soest
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
De Zwerver
Oostende
Oedipus
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Willemeen
Arnhem
21:30
P3
Purmerend
21:30
STECK
Delft
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
JKC Nirwana
Dronten
22:00
Vera
Groningen
22:00
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Victorie
Alkmaar
22:00
dB's
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
22:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Winkel van Sinkel
Utrecht
23:00
Ernesto's
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Willem
Enschede
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Salle Dupreel
Brussel
11:30
Theater De Veste
Delft
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
De Amer
Amen
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
RASA
Utrecht
15:00
Grounds
Rotterdam
15:00
De Grott
Breda
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
16:00
De Bosuil
Weert
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:30
De Grote Broek
Nijmegen
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
18:00
Little Devil
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Spirit of 66
Verviers
zaterdag 20 februari 2016
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Lilian Vieira
Jan van Besouw, Goirle
20:30
The Black Cult / Double Veterans / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Paradox, Tilburg
20:30
Marcin Wasilewski Trio + Joakim Milder - Spark of Life
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Infloyd- Amused To Death
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Hans Dulfer
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Déjà Vu
Spirit of 66, Verviers
20:30
Les Agrémens
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Toñi Fernandez
Maison De La Culture, Tournai
20:30
Town of Saints
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Curly Ice
PopEi, Eindhoven
20:30
Cockney's World of Elastic Snake & Medicine Jet
Paard, Den Haag
20:30
Me & Mr. Jansen
Stédsj Muziekpodium, Barneveld
20:30
Top TSG CD Release Party / Lotta Rasva
Atak, Enschede
21:00
Ack van Rooyen / Jeroen Manders
Artishock, Soest
21:00
Steal
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
21:00
Ming's Pretty Heroes
Bitterzoet, Amsterdam
Yuko Yuko
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
La Muerte
De Zwerver, Oostende
King Gizzard & The Lizzard Wizard
Oedipus, Amsterdam
21:00
Few Bits
Altstadt, Eindhoven
21:00
Adalberto Álvarez y su Son + salsa-afterparty
RASA, Utrecht
21:00
Gerson Main
Grenswerk, Venlo
21:00
Steed
Taverne, Bergen
21:00
Dub Nation#16 W/ Food Bass Shelter Soundsystem
Willemeen, Arnhem
21:30
Valentine
P3, Purmerend
21:30
Doggybag
STECK, Delft
21:30
Grave Dohls
De Fles, Spijkenisse
21:30
Uhgah? Wugah!
JKC Nirwana, Dronten
22:00
Die Goldenen Zitronen
Vera, Groningen
22:00
The Funky Cat
P60, Amstelveen
22:00
Pleinvrees on Tour
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bluezzcontrol
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
zZz
Merleyn, Nijmegen
Silent Everything 2016 - Silent Disco & Silent bands
Victorie, Alkmaar
22:00
DUB A WARE w/ Pacha Mama Soundsystem
dB's, Utrecht
Joakim Tinderholt
Merleyn, Nijmegen
22:30
Donnerwetter
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
World Of Winter
Winkel van Sinkel, Utrecht
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
zondag 21 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Concerts du Dimanche: Quatuor Arsys
Salle Dupreel, Brussel
11:30
De 6 suites van Bach - Anno 2016
Theater De Veste, Delft
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Matty Charles
De Amer, Amen
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Carmina Burana - European Philharmonia
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Toñi Fernandez + support: Haymah
RASA, Utrecht
15:00
Hippe Gasten
Grounds, Rotterdam
15:00
Broeder Dieleman
De Grott, Breda
15:00
Singer-songwriter Anouk Balins
PopEi, Eindhoven
15:00
Mathilde Santing
Schouwburg Odeon, Zwolle
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Lunatree
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Frank Michaël
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
16:00
Cats on the Corner / The Paladins
De Bosuil, Weert
16:15
Wooden Soldiers
Gigant, Apeldoorn
16:30
Matt Winson
Mezz, Breda
16:30
Anne Bakker / Lois & The Dirty Heroes
Tolhuistuin, Amsterdam
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Hideaway / Tiny Legs Tim
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
17:00
Sjako!
Taverne, Bergen
18:00
Intercambio-Cinema: Hable con ella
Cinetol, Amsterdam
Sum 41
Melkweg, Amsterdam
Ennio Morricone
Ziggo Dome, Amsterdam
Kataklysm
013, Tilburg
20:00
Ezra Furman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Point Quiet
Paradox, Tilburg
20:00
Saviours
Patronaat, Haarlem
20:00
The Idan Raichel Project
Melkweg, Amsterdam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arno
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Symphony X
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Emancipator (USA) LowaddictsSoundsystem (EP release show)
Patronaat, Haarlem
20:30
Kula Shaker
Paradiso, Amsterdam
20:30
Night Beats
EKKO, Utrecht
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
King Gizzard & The Lizzard Wizard + support
Vera, Groningen
20:30
Chaver, BATTRA// en STARK
De Grote Broek, Nijmegen
21:00
Awakening Sun & Captivity
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:30
Gun Outfit
V11, Rotterdam
22:00
Zornik
Paradiso, Amsterdam
maandag 22 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
18:00
Saviours (USA) + Worship (GER) + Majestic Downfall (MEX)
Little Devil, Tilburg
Heather Nova
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
together PANGEA
Sugar Factory, Amsterdam
Night Beats / PINS
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Joe Jackson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fréro Delavega
Le Forum, Liège
20:00
O.R.k
Spirit of 66, Verviers