PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -876
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 jan
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Statenzaal
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Concordia
Enschede
1
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
vr 27 jan
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Edesche Concertzaal
Ede
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Chassé Theater
Breda
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Paradiso
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Mythe
Goes
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Kolk
Assen
Theater Concordia
Haastrecht
De Meenthe
Steenwijk
18:30
Willemeen
Arnhem
19:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
013
Tilburg
7
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
8
1
Paard
Den Haag
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel
Braine-le-Comte
Iduna
Drachten
1
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Ahoy
Rotterdam
Ruïnekerk
Bergen
20:00
EKKO
Utrecht
5
1
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
2
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Dok6
Panningen

donderdag 26 januari 2017

20:00
7 layers Sessions De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan Beuving - Raaklijn De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater De Veste, Delft
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Tangarine Statenzaal, Zwolle
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wiener Strauss Ensemble Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Concordia, Enschede
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Stephen Fearing C.C. Breughelzaal, Bree
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne-Marie Jung Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band – Mezz, Breda
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Kattendans, Bergeijk
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Jan Terlouw Jr. Metropool, Hengelo
20:30
Vaudou Game BIRD, Rotterdam
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Cameretten - Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
The Kendolls Paard, Den Haag
20:45
The Cactus Blossoms Het Huis Verloren, Hoorn
20:45
Crying Boys Cafe / La Corneille EKKO, Utrecht
21:00
Sari Schorr North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty Winston, Amsterdam
21:00
Tangled Horns Cul de Sac, Tilburg

vrijdag 27 januari 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lavinia Meijer Edesche Concertzaal, Ede
Oldenosborn - #Life Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill van Beresteyn, Veendam
The Dutch Eagles Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
NGHTDVSN pres. Max Cooper – all night Paradiso, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Sleutelmoment Posttheater, Arnhem
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Orpheus, Apeldoorn
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
Paul de Munnik Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pater Moeskroen - Fiesta! Theater 't Onderdak, Sassenheim
Pieter Derks - Spot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Zaantheater, Zaandam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
René van Meurs - Even goede vrienden BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De Afterparty Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater De Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen Theater Concordia, Haastrecht
Jeroen van der Boom De Meenthe, Steenwijk
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu Willemeen, Arnhem
19:00
Mattias La Eklundh Duycker, Hoofddorp
19:30
The Dillinger Escape Plan 013, Tilburg
7
19:30
Kevin Devine and the Goddamn Band Melkweg, Amsterdam
Porta Melkweg, Amsterdam
Foto The Pretty Reckless
The Pretty Reckless TivoliVredenburg, Utrecht
8
1
Foto DeWolff
DeWolff Paard, Den Haag
1
20:00
Boris Paradiso, Amsterdam
REMEMBER PHIL & GARY Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife dB's, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Orpheus, Apeldoorn
20:00
FABELHAFT Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
SNFU Willemeen, Arnhem
20:00
Mini & Maxi Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar Volta, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bazzookas Melkweg, Amsterdam
20:00
K's Choice Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel, Braine-le-Comte
Foto Sari Schorr
Sari Schorr Iduna, Drachten
1
20:00
Fleddy Melculy + Rectum Raiders Het Bolwerk, Sneek
20:00
Rob Klerkx & the Secret Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
Snowapple Ruïnekerk, Bergen
20:00
[PIAS] Nites - Daniel Docherty/Teme Tan/Temples EKKO, Utrecht
5
1
Foto Drake
Drake Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Quintus Popschool Presentatie 't Ukien, Kampen
20:00
Black Flower / Vaudou Game Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
BMI Goes India M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Stairway To Hedon Hedon, Zwolle
20:00
Sabrina Starke BIRD, Rotterdam
20:00
T-99 Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Philippe Geubels Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
2
20:00
Dizzy Mizz Lizzy Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Moses Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gosto Patronaat, Haarlem
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Dok6, Panningen
Pagina -876