PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -874
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 feb
De hoogte
Winsum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
Cultura
Ede
1
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
Iduna
Drachten
20:00
C.C. Parnassos
Utrecht
Musicon
Den Haag
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Sjor
Roggel
20:00
De Meester
Almere
Trix
Antwerpen
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
1
Stadstheater Arnhem
Arnhem
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Simplon
Groningen
1
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Kroegie
Hoorn
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:45
Mezz
Breda
1
20:45
NiX Podium
Enschede
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
N9
Eeklo
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Grand Theatre
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
V11
Rotterdam
21:30
So What!
Gouda
1
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
The Cave
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Atak
Enschede
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Paradiso
Amsterdam
za 20 feb
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Idea
Soest
De Oosterpoort
Groningen
Parkgebouw
Rijssen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Dok6
Panningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen

vrijdag 19 februari 2016

Piepschuim - Zo doen we dat hier De hoogte, Winsum
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
An American Night 013, Tilburg
Foto Her Majesty
Her Majesty Cultura, Ede
1
Foto Arno
Arno Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Gerson Main Iduna, Drachten
20:00
Lieve Bertha C.C. Parnassos, Utrecht
Monomyth Musicon, Den Haag
20:00
De Kat - Blues in Drenthe 2016 Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater de Mythe, Goes
20:00
Nem-Q EP Release Sjor, Roggel
20:00
Mick Wilson (10 CC) De Meester, Almere
Foto Stick to your Guns
Stick to your Guns Trix, Antwerpen
1
20:00
King Dude Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Matty Charles Theater in de Steeg, Den Haag
1
Foto Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans Stadstheater Arnhem, Arnhem
1
20:15
Gare Du Nord Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Het Klooster, Woerden
20:15
Frank Boeijen C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Noord Nederlands Orkest - Todd Rundgren speelt met NNO De Oosterpoort, Groningen
20:15
Michael Prins Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Klooster, Nuenen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lilian Vieira Meervaart, Amsterdam
20:30
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Trance Classique Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Lil Kleine - Topdown tour Mezz, Breda
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible Fransche School Culemborg, Culemborg
Foto De Likt + Mongoose
De Likt + Mongoose Simplon, Groningen
1
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Agora Theater Druten, Druten
20:30
Maison Du Malheur Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Hef / Sevn Alias Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly De Nieuwe Regentes, Den Haag
1
20:30
Knalpot Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marco Martens & Band De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
The Preacher Men Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Jan van Besouw, Goirle
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Werftheater, Utrecht
20:30
Omnia - Celtic World Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Sindicato Sonico Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Lemon (NL) Kroegie, Hoorn
20:30
Dead Cat Stimpy / Harry Merry / Maask / Robbing Banks / Zea dB's, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Kolk, Assen
20:30
Jett Rebel Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Alice On The Roof Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Ground Control - David Bowie Tribute Luxor Live, Arnhem
20:30
Appels met Peren Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
The Banging Souls Spirit of 66, Verviers
20:45
Thrashbangers: Spartan + Illusionless + Ynfamia Mezz, Breda
1
20:45
The Moeller Brothers NiX Podium, Enschede
21:00
Anthony's Putsch Cul de Sac, Tilburg
21:00
Flying Horseman / Blackie & The Oohoos N9, Eeklo
21:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti Bibelot, Dordrecht
21:00
André Manuel Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Benjamin Herman vs Anton Goudsmit Grand Theatre, Groningen
21:00
Wolves Dressed in Sheep + Alexi Lalas Luxor Live, Arnhem
21:00
Dooxs / The Yukon Club Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
40UP TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Lucas Hamming
Lucas Hamming Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Drive By Wire + Avery Plains + Sativa De Peppel, Zeist
21:00
Orthogon Wolf: Jay Prince (UK) Patronaat, Haarlem
21:00
Amsterdam Klezmer Band + support Vera, Groningen
21:00
Undercoversessie U2 Roepaen, Ottersum
21:30
Town of Saints V11, Rotterdam
21:30
The Maureens So What!, Gouda
1
22:00
Pleinvrees on Tour Effenaar, Eindhoven
22:00
Grandpa Death Experience / Katie Kruel The Cave, Amsterdam
Foto Bewilder
Bewilder Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Filous Paradiso, Amsterdam
23:00
Superstijl! Atak, Enschede
23:00
Jackmaster / KINK Doornroosje, Nijmegen
23:00
Audio Werner / Ferro Patronaat, Haarlem
23:30
Joris Voorn Paradiso, Amsterdam

zaterdag 20 februari 2016

Michael Prins Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stef Bos De Maagd, Bergen op Zoom
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater RhederArt, Dieren
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Schouwburg Het Park, Hoorn
Amazing Stroopwafels - All you can eat Theater Idea, Soest
Kasper van Kooten De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Louter Parkgebouw, Rijssen
Roué Verveer - Op het laatste moment Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM Theater Hofpoort, Coevorden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Arto Theater, Schoonhoven
Vincent Geers - Je moet het maar durven Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Kolk, Assen
The Doors in Concert - Celebration Theater de Schalm, Veldhoven
JP & The Seeger Session Band Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Chris Chameleon - Drie Vriende Agnietenhof, Tiel
Lankmoed - Onvergetelijk Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pagina -874