Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
STECK
Delft
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Amstelhaven
Amsterdam
23:45
Annabel
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boelies Pub
Winschoten
20:30
Boerderij
Zoetermeer
18:00
Brandpunt
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Café de Herberg
Ommen
20:00
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
Chassé Theater
Breda
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
dB's
Utrecht
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
22:00
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
19:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
17:00
Laporte
Meppel
21:00
Little Devil
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
N9
Eeklo
19:00
N9
Eeklo
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P3
Purmerend
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
donderdag 25 februari 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Bald As Love
STECK, Delft
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:00
The Cosmic Carnival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:30
Holly Herndon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marina and the Diamonds
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
El Pino & The Volunteers + Goslink
Vera, Groningen
Eagles of Death Metal
Vorst Nationaal, Brussel
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 26 februari 2016
Netherlands Deathfest
013, Tilburg
21:00
The Black Cult
Altstadt, Eindhoven
20:00
Beathoven / Franklin / The Admiral
Amstelhaven, Amsterdam
23:45
Buraka Som Sistema
Annabel, Rotterdam
20:30
Avery Plains / Drive By Wire
Atak, Enschede
20:00
Dead Company
Bibelot, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Black Fuse / Braindrive / Laila / Stick Figures / Ten Years Today
Boelies Pub, Winschoten
20:30
Band of Friends / Gerry Mcavoy's Band Of Friends
Boerderij, Zoetermeer
18:00
DJ Kettingzaag / Inwolves / NOODLE Inc. / Ramona
Brandpunt, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
20:00
The Paladins
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marble Sounds + Winterslag
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Inge van Calkar
Café de Herberg, Ommen
20:00
Brussels Jazz Orchestra / David Linx
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
20:30
De Eerste De Beste
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Apneu
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Green Hornet / Rhinorino
dB's, Utrecht
21:30
Manfred Mann's Earth Band
De Bosuil, Weert
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Vonder & Bloom
Deventer Schouwburg, Deventer
Birth of Joy / The Mysterons
Doornroosje, Nijmegen
Nathaniel Rateliff
Doornroosje, Nijmegen
The Used
Dynamo, Eindhoven
20:30
I Am Oak
EKKO, Utrecht
20:15
Kees Torn / Onne Innemee
Figi Theater, Zeist
22:00
Fourmad
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
20:15
Sandra van Nieuwland
Flint, Amersfoort
20:00
Maison Du Malheur
Fluor, Amersfoort
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Nels Cline en Julian Lage
Grand Theatre, Groningen
20:00
The Cool Quest
Grenswerk, Venlo
20:30
Dry Riverbed Trio
Groene Engel, Oss
21:00
Canteca de Macao
Grounds, Rotterdam
19:00
Infloyd
Hedon, Zwolle
Das Coen und Sander Fest
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
VOPO's + The Farts + Murder Inc. III
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Ralph de Jongh
Het Podium, Hoogeveen
KingFisher Sky
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Bigflo et Oli
Koninklijk Circus, Brussel
Joe Jackson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stef Bos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Amsterdam Klezmer Band
LantarenVenster, Rotterdam
17:00
JJ Sharp band
Laporte, Meppel
21:00
The Skull
Little Devil, Tilburg
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Town of Saints
Luxor Live, Arnhem
20:30
EZGININ GÜNLÜĞÜ
Luxor Live, Arnhem
21:00
Electric Tears / The Light Brigade / TBA
Manifesto, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Meervaart, Amsterdam
23:00
Egbert & Secret Cinema
Melkweg, Amsterdam
23:00
Dave Clarke Presents: Whip It
Melkweg, Amsterdam
Halsey
Melkweg, Amsterdam
22:00
Bertolf
Merleyn, Nijmegen
20:30
Jett Rebel
Metropool, Hengelo
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:30
Wantwo Trash: Dead Elvis and His One Man Grave + support
Mezz, Breda
20:00
Halve Finale Tribute Of The Bands
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Chantal Acda (BE) / Lyenn (BE) @N9
N9, Eeklo
19:00
STUFF.
N9, Eeklo
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Pauw / Stadt
Nijdrop, Opwijk
20:00
Boudewijn de Groot
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lil Kleine
P3, Purmerend
20:30
Daredevils
P60, Amstelveen
20:30
Sailing To Suez
Paard, Den Haag
German Glam Punk DJ Ensemble / Orgaanklap / Rectum Raiders
Paard, Den Haag
19:30
Marina and the Diamonds
Paard, Den Haag
20:30
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:30
P.R.O.B.L.E.M.S.
Patronaat, Haarlem