Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
Klokgebouw
Eindhoven
Café Miles
Amersfoort
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Atak
Enschede
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Kruisberg
Doetinchem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Aula Magna
Ottignies
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Van Nelle Fabriek
Rotterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Stédsj Muziekpodium
Barneveld
20:30
Atak
Enschede
21:00
Artishock
Soest
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
JVC De Schuit
Katwijk
21:00
De Zwerver
Oostende
Oedipus
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Willemeen
Arnhem
21:30
P3
Purmerend
21:30
STECK
Delft
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
JKC Nirwana
Dronten
22:00
Vera
Groningen
22:00
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Victorie
Alkmaar
22:00
dB's
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
22:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Winkel van Sinkel
Utrecht
23:00
Ernesto's
Sittard
De Kattendans
Bergeijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Willem
Enschede
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 20 februari 2016
De Staat
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
The Tibbs
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Parne Gadje
Grounds, Rotterdam
20:00
Stan Lee Cole
C.C. De Wouwer, Ravels
Róisín Murphy
Klokgebouw, Eindhoven
Amber Gomaa
Café Miles, Amersfoort
20:00
Mala Vita
Paard, Den Haag
20:00
Lucas Hamming + Blupaint
Patronaat, Haarlem
20:00
Blue Lines Sextet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Her Majesty
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Lil Kleine
Atak, Enschede
20:00
Elpamas
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Willem Barth viert feest - Het beste van
De Kruisberg, Doetinchem
20:00
UK Subs
Willemeen, Arnhem
20:00
Frans Bauer Live in Concert X
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Jali / Typh Barrow
Aula Magna, Ottignies
20:00
Dudettes / HeavyLight / Luminize
De Bosuil, Weert
20:00
Gun Outfit
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Legends of Rock: Iron maiden (Harris) Thin Lizzy (Parris)
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Ketzer / Gold / Throne Of Time
Winston, Amsterdam
20:00
Knight Susan / The Blackies
De Meester, Almere
20:00
Frisian Forze Festival Kickoff 2016
Neushoorn, Leeuwarden
Batmobile
Van Nelle Fabriek, Rotterdam
20:00
Coal Harbour Sextet / Gijs Idema Trio
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Stevie Wonders Songs In The Key of Life
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Yorick van Norden
Nijend 24, Anderen
20:00
Grace Solero
CC Muziekcafé, Amsterdam
Karsu Dönmez
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Boudewijn de Groot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
20:15
Roos Blufpand
De Helling, Utrecht
20:15
Simone Lamsma
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
20:15
Frank Boeijen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater De Veste, Delft
20:15
Tom Vanstiphout
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Ennio Morricone 60 Years Of Music World Tour
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Lilian Vieira
Jan van Besouw, Goirle
20:30
The Black Cult / Double Veterans / Mexican Surf
Groene Engel, Oss
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Paradox, Tilburg
20:30
Marcin Wasilewski Trio + Joakim Milder - Spark of Life
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Infloyd- Amused To Death
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Hans Dulfer
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Déjà Vu
Spirit of 66, Verviers
20:30
Les Agrémens
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Toñi Fernandez
Maison De La Culture, Tournai
20:30
Town of Saints
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Curly Ice
PopEi, Eindhoven
20:30
Cockney's World of Elastic Snake & Medicine Jet
Paard, Den Haag
20:30
Me & Mr. Jansen
Stédsj Muziekpodium, Barneveld
20:30
Top TSG CD Release Party / Lotta Rasva
Atak, Enschede
21:00
Ack van Rooyen / Jeroen Manders
Artishock, Soest
21:00
Steal
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
21:00
Ming's Pretty Heroes
Bitterzoet, Amsterdam
Yuko Yuko
JVC De Schuit, Katwijk
21:00
La Muerte
De Zwerver, Oostende
King Gizzard & The Lizzard Wizard
Oedipus, Amsterdam
21:00
Few Bits
Altstadt, Eindhoven
21:00
Adalberto Álvarez y su Son + salsa-afterparty
RASA, Utrecht
21:00
Gerson Main
Grenswerk, Venlo
21:00
Steed
Taverne, Bergen
21:00
Dub Nation#16 W/ Food Bass Shelter Soundsystem
Willemeen, Arnhem
21:30
Valentine
P3, Purmerend
21:30
Doggybag
STECK, Delft
21:30
Grave Dohls
De Fles, Spijkenisse
21:30
Uhgah? Wugah!
JKC Nirwana, Dronten
22:00
Die Goldenen Zitronen
Vera, Groningen
22:00
The Funky Cat
P60, Amstelveen
22:00
Pleinvrees on Tour
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bluezzcontrol
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
zZz
Merleyn, Nijmegen
Silent Everything 2016 - Silent Disco & Silent bands
Victorie, Alkmaar
22:00
DUB A WARE w/ Pacha Mama Soundsystem
dB's, Utrecht
Joakim Tinderholt
Merleyn, Nijmegen
22:30
Donnerwetter
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
World Of Winter
Winkel van Sinkel, Utrecht
23:00
Mamacita!
Ernesto's, Sittard
zondag 21 februari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven