Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Het Klooster
Woerden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
De Stenge
Heinkenszand
21:00
De Pul
Uden
De Pul
Uden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Flux
Zaandam
De Bosuil
Weert
20:00
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Cultura
Ede
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. 't Vondel
Halle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Artishock
Soest
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
't Ukien
Kampen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Carrousel
Ommen
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
15:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:30
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Magasin 4
Brussel
16:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
14:00
Grounds
Rotterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Electron
Breda
20:00
De Spil
Roeselare
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:00
Cultura
Ede
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
Café Bolle
Tilburg
10:45
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 21 januari 2017
Darlyn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Ralph de Jong & Band
Het Podium, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's / Eamonn McCormack
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:00
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Hedon, Zwolle
20:30
Back To Black ft Kim Hoorweg
Groene Engel, Oss
20:00
Vers Gras
Grenswerk, Venlo
20:30
Peer / The Maureens / Wooden Soldiers
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Batushka
Gebr. De Nobel, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
Call It Off (Abandoned Release Show)
Dynamo, Eindhoven
20:00
Reservoir Dogs Band
Duycker, Hoofddorp
20:15
Trentemoller
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
21:00
Promised Land Sound
De Zwerver, Oostende
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
21:00
St. Tropez
De Pul, Uden
The Pineapple Thief
De Pul, Uden
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Bartek / Saguaro / Sonic Bloom
De Meester, Almere
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
DeWolff
De Bosuil, Weert
20:00
Frank Blueka
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. 't Vondel, Halle
20:30
Martin Turner's Wishbone Ash
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Sweet Mary Jane
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Maarten Hogenhuis Trio
Artishock, Soest
21:00
Kid Harlequin
Altstadt, Eindhoven
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
Jeroen van der Boom
Agnietenhof, Tiel
20:00
A slice of Dylan
't Ukien, Kampen
zondag 22 januari 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Astronautalis (excl NL show)
Willemeen, Arnhem
15:00
Maarten Hogenhuis Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Yusef Kamaal Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Estafest
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Carrousel, Ommen
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
15:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Popkoor Haarlem - Greetings from the West Coast
Patronaat, Haarlem
King of the World
Patronaat, Haarlem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ana Popovic
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
De Stem van Tadema
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Groove Central
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Purpendicular
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
LIVE: Deuce Coupe (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:30
Dandelion
Mezz, Breda
19:30
Rae Sremmurd
Melkweg, Amsterdam
19:00
Nashville Pussy
Magasin 4, Brussel
16:00
Dutch Bluegrass Revue: Blue Grass Boogiemen + Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
19:00
Crazy Town
Little Devil, Tilburg
20:30
Jolie Holland / Samantha Parton
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Meindert Talma & Band
Hedon, Zwolle
20:15
Thomas Pol Plays The Silverbook
Hedon, Zwolle
The Pineapple Thief
Hedon, Zwolle
21:00
Sons of Kemet
Grounds, Rotterdam
14:00
Flamenco Biënnale
Grounds, Rotterdam
16:15
Rivers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Audacity
Electron, Breda
20:00
K's Choice
De Spil, Roeselare
15:00
Marcel de Groot
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
Mushroomhead
De Helling, Utrecht
16:00
Henk & Melle
dB's, Utrecht
15:00
Fuse
Cultura, Ede
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Desray
Café Bolle, Tilburg
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Trentemoller
Annabel, Rotterdam
20:00
Axel Flóvent
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Martin Turner (Wishbone Ash original founder)
013, Tilburg
maandag 23 januari 2017
Bon Iver
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
22:00
Luke Elliot
Paradiso, Amsterdam
Big Thief
Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Deltion Stars
Hedon, Zwolle
20:00
Yuri Honing
De Kleine Komedie, Amsterdam