PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -873
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 25 feb
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
9
3
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
4
2
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
2
Vorst Nationaal
Brussel
1
1
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Paard
Den Haag
1
013
Tilburg
1
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
7
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Simplon
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Rockhal
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Taverne
Bergen
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
1
21:30
STECK
Delft
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
vr 26 feb
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
BREStheater
Brielle
Theater De Kolk
Assen
013
Tilburg
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Ogterop
Meppel
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
17:00
Laporte
Meppel
18:00
Brandpunt
Breda
19:00
N9
Eeklo
Melkweg
Amsterdam
8
1
19:00
Hedon
Zwolle
1
19:30
Paard
Den Haag
2
Doornroosje
Nijmegen
2
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Martiniplaza
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Amstelhaven
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Boelies Pub
Winschoten
1
20:00
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel

donderdag 25 februari 2016

20:00
Daniël Arends Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Doppelgangaz / Woodie Smalls Mezz, Breda
20:00
Band of Friends Spirit of 66, Verviers
20:00
Massive Attack Heineken Music Hall, Amsterdam
9
3
Foto Joe Jackson
Joe Jackson Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
4
2
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto Nathaniel Rateliff
Nathaniel Rateliff De Oosterpoort, Groningen
2
Foto Eagles of Death Metal
Eagles of Death Metal Vorst Nationaal, Brussel
1
1
20:00
Gare Du Nord Flint, Amersfoort
20:00
NoFun/Torso/Plurex maken KaBaal Paradiso, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Parktheater, Eindhoven
20:00
TenTemPiés Muziekgieterij, Maastricht
Foto Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Foto De Staat
De Staat Paard, Den Haag
1
Foto The Paladins
The Paladins 013, Tilburg
1
20:00
Docupodium #14 'Bonjour Stromae' Cinetol, Amsterdam
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Munttheater, Weert
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
VanVelzen & The Hibby GBs Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Sandra van Nieuwland Hoftheater, Raalte
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Douwe Bob De Weijer, Boxmeer
20:15
Marina and the Diamonds TivoliVredenburg, Utrecht
7
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Lolomis Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
The Movement Simplon, Groningen
20:30
Bill Laurens - Aftersun LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Protection Patrol Pinkerton De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Ben Poole Podium 't Beest, Goes
20:30
Ardal O'Hanlon Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Bigflo et Oli Rockhal,
20:30
Bertolf Simplon, Groningen
20:30
Gé Reinders - 'n man, een paar gitaren en een vleugel Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Speeldoos, Baarn
Foto Amsterdam Klezmer Band
Amsterdam Klezmer Band Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Adrian Belew / Adrian Belew Power Trio Boerderij, Zoetermeer
21:00
El Pino & The Volunteers + Goslink Vera, Groningen
21:00
Yuko Yuko + Fair Huxley in Hall of Fame Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Badaboom Comedy Club Taverne, Bergen
21:30
Holly Herndon TivoliVredenburg, Utrecht
1
21:30
Bald As Love STECK, Delft
22:00
DJ Marfox / DJ Paypal / Jameszoo / Mumdance / Om Unit / Pinch Melkweg, Amsterdam
22:00
De Likt Doornroosje, Nijmegen
23:00
Stukafest Leiden Gebr. De Nobel, Leiden

vrijdag 26 februari 2016

Lenette van Dongen - Tegenwind Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Op het laatste moment BREStheater, Brielle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Kolk, Assen
Netherlands Deathfest 013, Tilburg
Alex Roeka - Voort! Luctor et Emergo, Rilland
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend Chassé Theater, Breda
Intouchables Theater De Kolk, Assen
Joris Linssen & caramba - STROOM Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - Jazz & Comedy DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Lampegiet, Veenendaal
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Purmaryn, Purmerend
Stef Bos Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Angela Groothuizen - IKIGAI Meervaart, Amsterdam
17:00
JJ Sharp band Laporte, Meppel
18:00
DJ Kettingzaag / Inwolves / NOODLE Inc. / Ramona Brandpunt, Breda
19:00
STUFF. N9, Eeklo
Foto Halsey
Halsey Melkweg, Amsterdam
8
1
19:00
Infloyd Hedon, Zwolle
1
19:30
Marina and the Diamonds Paard, Den Haag
2
Foto Nathaniel Rateliff
Nathaniel Rateliff Doornroosje, Nijmegen
2
19:30
Pauw / Stadt Nijdrop, Opwijk
20:00
Fred Eaglesmith & Band (CAN) + Support Patronaat, Haarlem
20:00
Bird on the Wire Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Krystl Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Taylor Davis Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dead Company Bibelot, Dordrecht
20:00
Maison Du Malheur Fluor, Amersfoort
20:00
The Paladins Burgerweeshuis, Deventer
20:00
German Glam Punk DJ Ensemble / Orgaanklap / Rectum Raiders Paard, Den Haag
1
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Martiniplaza, Groningen
Foto Das Coen und Sander Fest
Das Coen und Sander Fest Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Lil Kleine P3, Purmerend
Loes Luca - DOEK! Spant!, Bussum
Foto Joe Jackson
Joe Jackson Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Boudewijn de Groot Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Beathoven / Franklin / The Admiral Amstelhaven, Amsterdam
KingFisher Sky Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
New York Round Midnight - A Night At The Club Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marble Sounds + Winterslag M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Halve Finale Tribute Of The Bands Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
The Cool Quest Grenswerk, Venlo
20:00
Black Fuse / Braindrive / Laila / Stick Figures / Ten Years Today Boelies Pub, Winschoten
1
20:00
Brussels Jazz Orchestra / David Linx Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:00
Bigflo et Oli Koninklijk Circus, Brussel
Pagina -873