Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Muziekgieterij
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:45
Merleyn
Nijmegen
Q-bus
Leiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Veste
Delft
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Patronaat
Haarlem
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Helling
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Posthuis Theater
Heerenveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultura
Ede
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
OT301
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningshof
Maassluis
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Melkweg
Amsterdam
maandag 23 januari 2017
20:00
Deltion Stars
Hedon, Zwolle
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
22:00
Luke Elliot
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 24 januari 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Trentemoller
Muziekgieterij, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Black Honey
Rotown, Rotterdam
20:00
Hurray For The Riff Raff
Paradiso, Amsterdam
20:00
K's Choice
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Shovels & Rope
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Karsu
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Cage the Elephant
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stephen Fearing
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:45
Axel Flóvent
Merleyn, Nijmegen
The Cactus Blossoms
Q-bus, Leiden
22:00
Kapitan Korsakov
Paradiso, Amsterdam
woensdag 25 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Dutch Eagles
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Dropkick Murphys
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Lezing Leo Blokhuis: Legends
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
MYCA
Patronaat, Haarlem
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Philippe Jaroussky
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
SNFU
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Kaleo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Black Honey
Paradiso, Amsterdam
20:00
PUP (CA) / Newmoon (BE)
Winston, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rabasa
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
FABELHAFT
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Def Americans
De Peppel, Zeist
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 2e jaars
Metropool, Hengelo
20:00
Paranoid State
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Axel Flóvent
De Helling, Utrecht
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
St. Paul & The Broken Bones
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Cactus Blossoms
Cobblestone, Oldenzaal
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Marcia Ball
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Delv!s
Paradiso, Amsterdam
22:00
Find Us In Slumberland
Paradiso, Amsterdam
donderdag 26 januari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam