Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Korzo
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
21:00
N9
Eeklo
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Vooruit
Gent
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Skâns
Gorredijk
21:00
StudioGonz
Gouda
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Club Red
Leeuwarden
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Perron M
Mechelen
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
P3
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
De Schiervelde
Roeselare
21:00
El Corazon Roosendaal
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
De Pul
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De hoogte
Winsum
Figi Theater
Zeist
10:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
De Meester
Almere
vrijdag 04 maart 2016
21:00
Luminize
Paard, Den Haag
20:30
Boubacar Traoré
Korzo, Den Haag
20:00
Pat Smith / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
All Them Witches
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Blind B & the Visionairs
Muziekpodium DJS, Dordrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
Bibelot, Dordrecht
20:00
King of the World
Iduna, Drachten
21:00
King Dalton (BE) / Littoris XS
N9, Eeklo
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Young Folk
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bewilder
Poppodium Apollo, Emmen
Daniel Lohues
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
De Staat
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
Fun Lovin' Criminals
Vooruit, Gent
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Krystl
De Skâns, Gorredijk
21:00
Novatia / Phoenix Lights / Summer Breeze Project
StudioGonz, Gouda
Tim Knol
So What!, Gouda
20:00
The Cosmic Carnival
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lucas Hamming
Simplon, Groningen
20:30
10cc
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Gé Reinders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Roos Blufpand
Patronaat, Haarlem
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater Harderwijk, Harderwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
De Likt
Metropool, Hengelo
20:30
Anne Clark
Metropool, Hengelo
20:00
MOTHER’S FINEST (USA)
Vorstin, Hilversum
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Brew
Duycker, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
Chris Brown
Club Red, Leeuwarden
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Pure Urban
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Asteriks special: Birth of Joy + The Womb
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Chris Robinson Brotherhood
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Mechelen Schlagert
Perron M, Mechelen
Comedy Kitchen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Aerosmith Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
The B-Movie Orchestra
P3, Purmerend
20:00
Gare Du Nord
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dayna Kurtz
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
21:00
5 Years Stuiterbeesten
El Corazon Roosendaal, Roosendaal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
MiMa - Max Eilbacher, Die Reihe & Falafel Biels
WORM, Rotterdam
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Desire
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Charl Delemarre
BIRD, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ordo Rosarius Equilibrio + Sophia + Zwarte Poëzie
Baroeg, Rotterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Naturally 7
Agnietenhof, Tiel
21:00
Sex Jams + The Black Cult in Hall Of Fame
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Waste
Little Devil, Tilburg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Mr Punch ( aka : italian marillion )
De Pul, Uden
20:15
Coppersky
De Helling, Utrecht
20:00
CC Jerome’s Jetsetters
dB's, Utrecht
20:00
Roald van Oosten (album release)
EKKO, Utrecht
19:45
Lil Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stef Bos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Omnia - Celtic World
Theater de Schalm, Veldhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Maaspoort, Venlo
20:30
De Haan
Spirit of 66, Verviers
20:15
Frank Boeijen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
JP & The Seeger Session Band
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
Karsu Dönmez
Figi Theater, Zeist
10:00
Peter Rip & Big Band
Figi Theater, Zeist
20:00
Her Majesty
Het Musiater, Zevenaar
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
De Kraaien
Hedon, Zwolle
20:30
Rico & Sticks - #OpgezwolleTotNu
Hedon, Zwolle
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 05 maart 2016
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sven Ratzke -
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
17:00
Buzz Around
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Death Alley + Roadcrew + Desert Storm
De Meester, Almere