Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
EKKO
Utrecht
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
De Peppel
Zeist
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Azotod
De Meern
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Spant!
Bussum
21:00
So What!
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:30
Mezz
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
donderdag 02 februari 2017
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Hiphop Saved My Life
EKKO, Utrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Klezmatics
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Den heuvel, Alphen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
21:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
De Peppel, Zeist
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
De Helling, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
The naked sweat drips
Cul de Sac, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Communion Records On Tour
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Roots & Routes presents Nani Kryeziu
BIRD, Rotterdam
20:30
Classic Blend
BIRD, Rotterdam
20:30
Novatia
Azotod, De Meern
20:00
Oathbreaker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Skunk Anansie
AFAS Live, Amsterdam
Kreator + Sepultura + Soilwork + Aborted
013, Tilburg
vrijdag 03 februari 2017
21:00
Baking Buddha / Sealow
Winston, Amsterdam
20:00
Revel In Flesh / Caedere / Rotten Casket
Willemeen, Arnhem
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
VanderLinde
Vera, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
20:00
Klezmatics
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Collin Hoeve
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Idea, Soest
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
Daniel Lohues - Moi
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Yuri Honing
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Thomas Azier
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
LOS - VAST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bootleg Sixties
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen van der Boom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eef van Breen - Chapman
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
21:00
St. Tropez + Bartek
So What!, Gouda
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Joep Beving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Dutch Eagles
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Lenny Kravitz Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
23:45
Zwarte Koffie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theatre Forever
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lukewarm Ocean / Mexican Surf
Paard, Den Haag
21:00
Abba Gold
P60, Amstelveen
21:00
The People Arise
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Sugaray Rayford Blues Band / Mike Zito / Albert Castiglia
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Pink Project
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bettie Serveert
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Dynamite Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: MK’s Marvellous Medicine (NO)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Stephen Fearing
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:30
Bizkit Park / Fleddy Melculy / Goe Vur In Den Otto / Team Wasted
Mezz, Breda
20:30
Boris
Metropool, Hengelo
20:30
Hovius plays Radiohead
Metropool, Hengelo
23:00
Anbu Nevlo
Merleyn, Nijmegen
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
21:00
Colin Blunstone
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thaïti
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Mad Baron
Little Devil, Tilburg
20:30
Michiel Stekelenburg
LantarenVenster, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Glow Met Bokoesam, Yung Nnelg + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere