PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -870
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
De hoogte
Winsum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
1
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
10:00
Figi Theater
Zeist
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
19:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Vooruit
Gent
19:30
De Pul
Uden
Melkweg
Amsterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
De Amer
Amen
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Bibelot
Dordrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Meester
Almere
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
Waalse Kerk
Amsterdam
2
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Perron M
Mechelen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Victorie
Alkmaar
20:00
EKKO
Utrecht
1
20:00
De Schiervelde
Roeselare
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Rockhal
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Burgerweeshuis
Deventer
3
Duycker
Hoofddorp
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
So What!
Gouda
2
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
1
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Podium 't Beest
Goes
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
4
20:30
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer

vrijdag 04 maart 2016

Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Michael Prins Chassé Theater, Breda
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Supergewoon Chassé Theater, Breda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De hoogte, Winsum
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Griffioen, Amstelveen
Circle Percussion - Bang! That Drum Kennemer Theater, Beverwijk
Stef Bos Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden Theater de Bussel, Oosterhout
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Stoep, Spijkenisse
10:00
Peter Rip & Big Band Figi Theater, Zeist
Foto K3
K3 Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
Brodsky Quartet Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Foto K3
K3 Heineken Music Hall, Amsterdam
Foto Against The Current
Against The Current Melkweg, Amsterdam
2
19:00
[PIAS] NITES Magdalenazaal (MaZ), Brugge
19:00
Ordo Rosarius Equilibrio + Sophia + Zwarte Poëzie Baroeg, Rotterdam
19:30
Fun Lovin' Criminals Vooruit, Gent
19:30
Mr Punch ( aka : italian marillion ) De Pul, Uden
Foto JoJo
JoJo Melkweg, Amsterdam
1
19:45
Lil Kleine TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
MOTHER’S FINEST (USA) De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Racoon Orpheus, Apeldoorn
Foto The Libertines
The Libertines Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Jeffrey Foucault De Amer, Amen
20:00
Krystl De Skâns, Gorredijk
20:00
Necrowretch (fr) + Infernal Execrator (sg) Willemeen, Arnhem
20:00
Alice On The Roof Paradiso, Amsterdam
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans Theater de Spiegel, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig Bibelot, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
King of the World Iduna, Drachten
20:00
Pat Smith / Residentie Orkest Paard, Den Haag
20:00
Roos Blufpand Patronaat, Haarlem
20:00
Avalanche Quartet - The Guests Theater De Tuin, Leusden
20:00
Larry Gus + Dijf Sanders M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
DOPE D.O.D + DEF P + DRT De Meester, Almere
Eerie Wanda De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Naturally 7 Agnietenhof, Tiel
Foto Ethan Johns
Ethan Johns Waalse Kerk, Amsterdam
2
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Beverly Jo Scott Centre Culturel Chenee, Chênée
20:00
Francis Cabrel Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Mechelen Schlagert Perron M, Mechelen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater PePijn, Den Haag
20:00
Récital Valentina Diaz-Frénot Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Her Majesty Het Musiater, Zevenaar
Bo Saris Victorie, Alkmaar
20:00
Roald van Oosten (album release) EKKO, Utrecht
1
20:00
Clouseau De Schiervelde, Roeselare
20:00
Asteriks special: Birth of Joy + The Womb Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Gare Du Nord Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Gallant Melkweg, Amsterdam
20:00
Pure Urban Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Earth, Wind & Fire Experience Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Dayna Kurtz Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
De Staat Rockhal,
20:00
Waste Little Devil, Tilburg
20:00
CC Jerome’s Jetsetters dB's, Utrecht
20:00
Eefje De Visser Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto All Them Witches
All Them Witches Burgerweeshuis, Deventer
3
Foto The Brew
The Brew Duycker, Hoofddorp
1
20:00
The Cosmic Carnival Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Tim Knol
Tim Knol So What!, Gouda
2
20:15
Gé Reinders De Oosterpoort, Groningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Doorgefokt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Intouchables Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Frank Boeijen Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Karsu Dönmez
Karsu Dönmez Figi Theater, Zeist
1
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Jett Rebel Doornroosje, Nijmegen
20:15
Omnia - Celtic World Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Coppersky De Helling, Utrecht
Foto Amsterdam Klezmer Band
Amsterdam Klezmer Band Podium 't Beest, Goes
1
20:30
10cc De Oosterpoort, Groningen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Bewilder Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Chris Robinson Brotherhood Muziekgieterij, Maastricht
Foto Oh Wonder
Oh Wonder Paradiso, Amsterdam
4
20:30
TaxiWars ft. Tom Barman Gebouw T, Bergen op Zoom
20:30
Lucas Hamming Simplon, Groningen
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Charl Delemarre BIRD, Rotterdam
20:30
MiMa - Max Eilbacher, Die Reihe & Falafel Biels WORM, Rotterdam
20:30
André Manuel Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rico & Sticks - #OpgezwolleTotNu Hedon, Zwolle
20:30
Noah Guthrie (US) + Yellow Grass Mezz, Breda
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Desire LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -870