PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -870
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 02 feb
20:00
P60
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Magasin 4
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
AFAS Live
Amsterdam
9
64
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
1
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Azotod
De Meern
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Vooruit
Gent
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
23:30
Paard
Den Haag
vr 03 feb
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Annabel
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
1
Stadstheater Arnhem
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Bimhuis
Amsterdam
Cultura
Ede
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Verwachting
Ritthem
De Pul
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
1
20:00
Rietveld Theater
Delft
De Posthoorn
Hamont
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
013
Tilburg
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Muze
Noordwijk

donderdag 02 februari 2017

20:00
The Doors in Concert P60, Amstelveen
Foto Welkom bij de Fresku Show
Welkom bij de Fresku Show Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:00
Michael Jackson – celebrating the music of a legend Metropool, Hengelo
20:00
Roald van Oosten Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Klezmatics Doornroosje, Nijmegen
Red Snapper Magasin 4, Brussel
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Colin Blunstone Mezz, Breda
20:00
Cian Nugent Paradiso, Amsterdam
20:00
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Communion Records On Tour Bitterzoet, Amsterdam
2
Foto Skunk Anansie
Skunk Anansie AFAS Live, Amsterdam
9
64
20:00
Oathbreaker Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Memphis Maniacs Grenswerk, Venlo
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Hof in Salland, Raalte
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Idea, Soest
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Dok6, Panningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadstheater de Bond, Oldenzaal
1
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. De Pas, Heesch
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink De Helling, Utrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Den heuvel, Alphen
20:30
Novatia Azotod, De Meern
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Zaantheater, Zaandam
20:30
The Mastersons TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
LOS - VAST Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Enge Buren - Ruk! Wilminktheater, Enschede
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Traumahelikopter Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Chassé Theater, Breda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Speeldoos, Vught
20:30
Classic Blend BIRD, Rotterdam
21:00
The naked sweat drips Cul de Sac, Tilburg
21:00
Nadia Rose / Princess Nokia Vooruit, Gent
21:00
Najib Amhali / PlusSupportAct De Peppel, Zeist
22:00
Roots & Routes presents Nani Kryeziu BIRD, Rotterdam
22:00
The Silverfaces Paradiso, Amsterdam
23:00
Allez Allez Paard, Den Haag
23:30
Stukafest Den Haag Paard, Den Haag

vrijdag 03 februari 2017

Jochen Otten Theater de Stoep, Spijkenisse
Bird & Sheep - Yakanuko De Harmonie, Leeuwarden
Eef van Breen - Chapman Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Daniel Lohues - Moi Theater de Voorveghter, Hardenberg
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater PePijn, Den Haag
The Bootleg Sixties Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Theater de Purmaryn, Purmerend
3JS - U2, The Joshua Tree Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Agora Theater Druten, Druten
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - De Onzen Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kraak & Smaak Annabel, Rotterdam
Pieter Derks - Spot De Maaspoort, Venlo
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Bruut! Bimhuis, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Cultura, Ede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Schoft Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van der Boom Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Verwachting, Ritthem
Dool De Pul, Uden
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Blossoms
Blossoms Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
Mini & Maxi Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Starfish + Andere Koek Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Malibu dB's, Utrecht
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Revel In Flesh / Caedere / Rotten Casket Willemeen, Arnhem
20:00
Derivation Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Rob Acda Award Patronaat, Haarlem
20:00
O'G3NE DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Stephen Fearing Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
1
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Rietveld Theater, Delft
Natalia De Posthoorn, Hamont
Foto Thomas Azier
Thomas Azier Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Hef / Josylvio 013, Tilburg
20:00
Joep Beving Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Bettie Serveert Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Thaïti Luxor Live, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Muze, Noordwijk
Pagina -870