Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kik
Elst
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C Warenar
Wassenaar
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Den Bolder
Waspik
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Munttheater
Weert
Het Trefpunt
Warmond
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
Deventer Schouwburg
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Patronaat
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:00
Noorderkerk
Amsterdam
14:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Hofman
Utrecht
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
De Meester
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Heineken Music Hall
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Grand Theatre
Groningen
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Le Forum
Liège
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Lucky
Rijssen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Schakel
Reuver
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradox
Tilburg
zaterdag 05 maart 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Leidse Schouwburg, Leiden
Michael Prins
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Kik, Elst
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
C.C Warenar, Wassenaar
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Sven Ratzke -
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Intgeniep - Jeukt
Theater de Schuur, Zevenbergen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den Bolder, Waspik
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Het Trefpunt, Warmond
Cameretten Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Guus Meeuwis - Morgen
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Roeka - Voort!
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues
Deventer Schouwburg, Deventer
10cc
Orpheus, Apeldoorn
Stef Bos
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
John Buijsman / New Cool Collective
Theater 't Speelhuis, Helmond
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:00
6 suites van Bach - Anno 2016
Noorderkerk, Amsterdam
14:00
The GO WILD - 7 60's garage/surf bands
PopEi, Eindhoven
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
15:00
Brodsky Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
16:00
Roald van Oosten
Concerto, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
17:00
Buzz Around
Café de Pilaren, Alkmaar
John Coffey
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Boyce Avenue
Melkweg, Amsterdam
19:00
Will Hoge
Paradiso, Amsterdam
19:00
Stoned Jesus
Baroeg, Rotterdam
19:30
Lilly Wood & The Prick
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bertus Borgers & The Young Retro's / Dany Lademacher's Wild Romance
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Death Alley + Roadcrew + Desert Storm
De Meester, Almere
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dekoor - Close Harmony
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Danny Vera
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
The Young Folk
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Anne Clark / the obsCURE
G.C. Den Dries, Retie
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Lochem, Lochem
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
De Staat
Trix, Antwerpen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Birth of Joy / ZzZ
Grenswerk, Venlo
20:00
Ethan Johns
Grand Theatre, Groningen
Her Majesty
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
Damage Inc.
Asgard, Beverwijk
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Argus
Little Devil, Tilburg
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daydream Delusion / The Odyssey / Fruit Of The Original Sin
Winston, Amsterdam
20:00
Relic Floyd
Vorstin, Hilversum
20:00
Francis Cabrel
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Pierre Perret
Le Forum, Liège
20:00
Endfield
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Ondergronds Verbond presents: Onyx, Stropstrikkers e.a.
Duycker, Hoofddorp
20:00
Backfire! / Pene Corrida / Rites
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Dirty Daddies
Lucky, Rijssen
20:00
Mr Punch
Hedon, Zwolle
20:00
Snowburner
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Physical Graffiti
De Schakel, Reuver
20:00
Aaron Wright
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Dutch Blues: Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
The Silent Comedy
NiXenMeer, Enschede
20:00
TaxiWars
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hooverphonic with orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Karsu Dönmez
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Boudewijn de Groot
Flint, Amersfoort
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Dok6, Panningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Trio Giphart / Chabot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Boubacar Traoré
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lucas Hamming
De Helling, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland
Theater De Veste, Delft
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Nabil
De Weijer, Boxmeer
20:15
Brodsky Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Fun Lovin' Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:30
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dayna Kurtz
Paradox, Tilburg