PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -869
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 04 feb
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Jan van Besouw
Goirle
O.J.C. Nirwana
Lierop
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Agnietenhof
Tiel
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
De Oosterpoort
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Posthuis Theater
Heerenveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
19:00
013
Tilburg
19:00
De Bakkerij
Castricum
19:00
Theater Sneek
Sneek
19:30
De Pul
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Iduna
Drachten
Ahoy
Rotterdam
6
1
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Post
Midwoud
Metropool
Hengelo
2
4
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oefenbunker
Landgraaf
1
20:00
J.C. Rondpunt 26
Genk
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rue de la Gare
Emmen
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
AINSI
Maastricht
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Meester
Almere
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
BREStheater
Brielle
20:15
Hoftheater
Raalte
1
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Groene Engel
Oss
1
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Todo
Best
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
4
20:30
Gebr. De Nobel
Leiden

zaterdag 04 februari 2017

Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Het Park, Hoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Supergewoon Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Munnik Theater de Koornbeurs, Franeker
René van Meurs - Even goede vrienden Jan van Besouw, Goirle
St. Tropez O.J.C. Nirwana, Lierop
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Munttheater, Weert
Kirsten van Teijn - Zalf Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Spot Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Bootleg Sixties Theater De Storm, Winterswijk
Boss Hog Muziekgieterij, Maastricht
Jeroen van der Boom Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Tegenwind Agnietenhof, Tiel
Steve Hill Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - De Onzen Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater Mozaïek, Zuidlaren
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Posthuis Theater, Heerenveen
Bruut! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Tom Neven Tuinhuis van Charlotte, Breda
19:00
Chelsea Grin 013, Tilburg
19:00
BakHerrie Metal Festival: 4 bands, 1 night! De Bakkerij, Castricum
19:00
Matroesjka - Brainwash Theater Sneek, Sneek
19:30
Once (Tribute to Pearl Jam) + simple creed De Pul, Uden
19:30
High Valley Melkweg, Amsterdam
Foto Orgaanklap
Orgaanklap Sugar Factory, Amsterdam
2
19:30
Don Diablo presents Hexagon Melkweg, Amsterdam
20:00
Residentie Orkest Paard, Den Haag
1
20:00
Fleddy Melculy Patronaat, Haarlem
20:00
FABELHAFT CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Enge Buren - Ruk! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rapalje Iduna, Drachten
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Ahoy, Rotterdam
6
1
20:00
O'G3NE De Reggehof, Goor
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Dilana De Post, Midwoud
Foto Delain
Delain Metropool, Hengelo
2
4
20:00
De Vieze Ma3seb Tour Neushoorn, Leeuwarden
20:00
My Darling Clementine Dassenakker Live, Houten
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater RhederArt, Dieren
20:00
Pink Project Parktheater, Eindhoven
Foto Carach Angren
Carach Angren Oefenbunker, Landgraaf
1
20:00
Compact Disk Dummies J.C. Rondpunt 26, Genk
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Rietveld Theater, Delft
20:00
Rob Klerkx & the Secret Rue de la Gare, Emmen
20:00
William Boeva - Reset C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
20:00
The Dutch Eagles Orpheus, Apeldoorn
20:00
Maarten van der Weijden De Kleine Willem, Enschede
20:00
Shinigami PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Griz Melkweg, Amsterdam
20:00
Soul Power – Make it Funky Paradiso, Amsterdam
20:00
Brutus Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Hessel
Hessel Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Goudse Schouwburg, Gouda
3JS - U2, The Joshua Tree Theater De Veste, Delft
20:00
Hard Bass Gelredome, Arnhem
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Yuri Honing AINSI, Maastricht
20:00
Tango Argentina - Walton/Van Duinen Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Jostiband Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Classic Sessions: Adele De Meester, Almere
20:00
Hydrogen Sea M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Michael Jackson – celebrating the music of a legend Effenaar, Eindhoven
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Bert Gabriels Diligentia, Den Haag
1
20:15
Cameretten - Finalistentournee De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Meervaart, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog BREStheater, Brielle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Hoftheater, Raalte
1
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater De Tuin, Leusden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Welkom bij de Fresku Show Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti Groene Engel, Oss
1
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Speeldoos, Vught
20:30
LOS muziektheater Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maame Joses - Something for the Soul Theater De Omval, Diemen
20:30
Jeff 'Tain' Watts Trio LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Cutting Ties / Raylin Todo, Best
20:30
Harry Sacksioni Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tangarine Kantine Walhalla, Rotterdam
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Gigant, Apeldoorn
4
20:30
the obsCURE Gebr. De Nobel, Leiden
Pagina -869