Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Meester
Almere
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kroon
Markelo
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S-Plaza
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
vrijdag 14 februari 2020
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
Kitchenette & Real Derek
De Meester, Almere
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
The Rocket Man - A tribute to Elton John
De Kroon, Markelo
20:00
Brihang
De Kreun, Kortrijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nona
De Helling, Utrecht
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:00
JW Roy
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Dutch Eagles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Hadewych Doet De Dames
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
BREStheater, Brielle
Lonely Robot
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Moonchild
BIRD, Rotterdam
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bert Heerink / Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Gender Roles
Altstadt, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ekaterina Levental
Abdijkerk Aduard, Aduard
The Dirty Daddies
013, Tilburg
zaterdag 15 februari 2020
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:30
Downstage: OUST + GIF
Vera, Groningen
21:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
Mr Scruff
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tess et les moutons
TivoliVredenburg, Utrecht
Orchestral Manoeuvres in the Dark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
21:00
Borokov Borokov
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard