Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Roepaen
Ottersum
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
The Move
Arnhem
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Todo
Best
Kennemer Theater
Beverwijk
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:15
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
De Bakkerij
Castricum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rue de la Gare
Emmen
20:00
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
J.C. Rondpunt 26
Genk
Jan van Besouw
Goirle
vrijdag 03 februari 2017
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Lenny Kravitz Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Michiel Stekelenburg
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Pink Project
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kraak & Smaak
Annabel, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Idea, Soest
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
21:00
The Mad Baron
Little Devil, Tilburg
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
20:00
Hef / Josylvio
013, Tilburg
20:00
Joep Beving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dool
De Pul, Uden
20:00
O'G3NE
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Malibu
dB's, Utrecht
Red Snapper
De Helling, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
20:00
Yuri Honing
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Memphis Maniacs
Grenswerk, Venlo
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
21:00
Glow Met Bokoesam, Yung Nnelg + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
20:30
LOS - VAST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Bootleg Sixties
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
The Mysterons
Hedon, Zwolle
21:00
Traumahelikopter
Hedon, Zwolle
zaterdag 04 februari 2017
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Classic Sessions: Adele
De Meester, Almere
Steve Hill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Daredevils
P60, Amstelveen
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Pedestrians (CH) / Starfish
Winston, Amsterdam
21:00
Denise Jannah - 'Soul, jazz & blues'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Soul Power – Make it Funky
Paradiso, Amsterdam
20:00
Griz
Melkweg, Amsterdam
Hessel
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
High Valley
Melkweg, Amsterdam
19:30
Don Diablo presents Hexagon
Melkweg, Amsterdam
Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Dutch Eagles
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lemon (NL)
The Move, Arnhem
20:00
Hard Bass
Gelredome, Arnhem
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Stephen Fearing
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Cutting Ties / Raylin
Todo, Best
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
15:00
Tom Neven
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
20:00
Hydrogen Sea
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Brutus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
BakHerrie Metal Festival: 4 bands, 1 night!
De Bakkerij, Castricum
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Podium Hoge Woerd, De Meern
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater De Veste, Delft
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
20:00
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Maame Joses - Something for the Soul
Theater De Omval, Diemen
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Dramali
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rapalje
Iduna, Drachten
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
22:00
Grenadeers
Altstadt, Eindhoven
20:00
Michael Jackson – celebrating the music of a legend
Effenaar, Eindhoven
20:00
Pink Project
Parktheater, Eindhoven
Bruut!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Rue de la Gare, Emmen
20:00
Maarten van der Weijden
De Kleine Willem, Enschede
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Paul de Munnik
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Compact Disk Dummies
J.C. Rondpunt 26, Genk
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle