PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -866
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 feb
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Posthoorn
Hamont
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Sugar Factory
Amsterdam
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
013
Tilburg
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Meester
Almere
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Mezz
Breda
3
Boerderij
Zoetermeer
1
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Roepaen
Ottersum
1
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
So What!
Gouda
21:00
Winston
Amsterdam
1
21:15
Grote Kerkhof
Deventer
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Paradiso
Amsterdam
za 04 feb
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
1
Theater Sneek
Sneek
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
O.J.C. Nirwana
Lierop
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Storm
Winterswijk

vrijdag 03 februari 2017

20:00
JW Roy & Band Effenaar, Eindhoven
20:00
The Dutch Eagles Schaffelaartheater, Barneveld
Natalia De Posthoorn, Hamont
20:00
Starfish + Andere Koek Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Revel In Flesh / Caedere / Rotten Casket Willemeen, Arnhem
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Rietveld Theater, Delft
20:00
Watskeburt?! - de musical Agnietenhof, Tiel
20:00
Derivation Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater de Kappen, Haaksbergen
Foto Thomas Azier
Thomas Azier Sugar Factory, Amsterdam
1
20:00
Rob Acda Award Patronaat, Haarlem
20:00
Mini & Maxi Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hef / Josylvio 013, Tilburg
20:00
Lucky Fonz III - Superlekker Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Schemerlamp Festival De Meester, Almere
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Spant!, Bussum
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater Idea, Soest
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten ATLAS Theater, Emmen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Enge Buren - Ruk! Flint, Amersfoort
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Bizkit Park / Fleddy Melculy / Goe Vur In Den Otto / Team Wasted
Bizkit Park / Fleddy Melculy / Goe Vur In Den Otto / Team Wasted Mezz, Breda
3
Foto The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti Boerderij, Zoetermeer
1
1
20:30
Dorine Wiersma Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
English Folk Night With Lady Maisery De Oosterpoort, Groningen
20:30
Michiel Stekelenburg LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Chris Silos - Pierewaaien Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Boris Metropool, Hengelo
20:30
Lukewarm Ocean / Mexican Surf Paard, Den Haag
20:30
Collin Hoeve Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Hovius plays Radiohead Metropool, Hengelo
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Parktheater, Eindhoven
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Posttheater, Arnhem
20:30
Welkom bij de Fresku Show KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
LOS - VAST Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
The Mad Baron Little Devil, Tilburg
21:00
The Mysterons Hedon, Zwolle
21:00
The People Arise Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Traumahelikopter Hedon, Zwolle
21:00
Cian Nugent (ie) + support De Zwerver, Oostende
21:00
Abba Gold P60, Amstelveen
21:00
VanderLinde Vera, Groningen
21:00
Lenny Kravitz Undercoversessie Roepaen, Ottersum
1
21:00
Colin Blunstone Luxor Live, Arnhem
21:00
Glow Met Bokoesam, Yung Nnelg + Meer Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Sugaray Rayford Blues Band / Mike Zito / Albert Castiglia North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
St. Tropez + Bartek So What!, Gouda
21:00
Baking Buddha / Sealow Winston, Amsterdam
1
21:15
Frank Blueka Grote Kerkhof, Deventer
22:00
LIVE: MK’s Marvellous Medicine (NO) Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Dynamite Blues Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Anbu Nevlo Merleyn, Nijmegen
23:00
Jasper James / Skream Doornroosje, Nijmegen
23:45
Zwarte Koffie Paradiso, Amsterdam

zaterdag 04 februari 2017

Daniël Arends - De Afterparty Theater 't Speelhuis, Helmond
Leon van der Zanden - Supergewoon Parktheater, Eindhoven
Paul de Munnik Theater de Koornbeurs, Franeker
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniel Lohues - Moi Theater Zinin, Nijverdal
Steve Hill Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Boss Hog Muziekgieterij, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Posthuis Theater, Heerenveen
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Even goede vrienden Jan van Besouw, Goirle
Jeroen van der Boom Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pater Moeskroen - Fiesta! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
1
Jochen Otten Theater Sneek, Sneek
Bruut! Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Junushoff Theater, Wageningen
St. Tropez O.J.C. Nirwana, Lierop
Pieter Derks - Spot Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - De Onzen Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Bird & Sheep - Yakanuko Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Kusje erop! Theater Mozaïek, Zuidlaren
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Munttheater, Weert
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Kennemer Theater, Beverwijk
The Bootleg Sixties Theater De Storm, Winterswijk
Pagina -866