PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -864
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 05 feb
De Pul
Uden
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
13:30
S.C.C. De Enck
Oirschot
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
De Bakkerij
Castricum
14:00
Paradiso
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
1
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Jan van Besouw
Goirle
15:30
Mezz
Breda
1
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Roepaen
Ottersum
Gigant
Apeldoorn
1
17:00
Taverne
Bergen
19:00
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Theaters Tilburg
Tilburg
De Pul
Uden
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
1
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
1
ma 06 feb
Café de Noot
Hoogland
DeLaMar
Amsterdam
Het Depot
Leuven
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
di 07 feb
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Rex
Mol
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Dynamo
Eindhoven
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 08 feb
Podium Hoge Woerd
De Meern
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Wilminktheater
Enschede
Vera
Groningen
2
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Borre
Bierbeek
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
2
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Doornroosje
Nijmegen
1
Kavka
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht

zondag 05 februari 2017

Steve Hill De Pul, Uden
13:00
Thuishaven wintercircus met Omar Souleyman Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow S.C.C. De Enck, Oirschot
14:00
Trio Ria Janssen op Kasteel Aerwinkel: Sfeervol klassiek & gezellige m Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Mladi Ensemble NNO Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
ZeZ: Kleedkamer 2 De Bakkerij, Castricum
14:00
Juste Debout Paradiso, Amsterdam
Foto O'G3NE
O'G3NE Hoftheater, Raalte
1
15:00
Big Bo Brocken / Frédérique Spigt / Marc Stakenburg Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Soo Cho Trio Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade Jan van Besouw, Goirle
15:30
Milwaukee Wildmen Mezz, Breda
1
15:30
Lady Maisery De Kleine Waarheid, Zaandam
16:00
The Antones Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Darlingside Roepaen, Ottersum
Foto Dandelion
Dandelion Gigant, Apeldoorn
1
17:00
JJ Sharp band Taverne, Bergen
19:00
JW Roy & Band Hedon, Zwolle
19:30
Movits! Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash De Pul, Uden
1
20:00
Paul van Vliet Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cian Nugent dB's, Utrecht
20:00
Karin Bloemen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Yuri Honing TivoliVredenburg, Utrecht
Boss Hog De Helling, Utrecht
1
Foto Glenn Hughes
Glenn Hughes Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
#MAINLIFE 013, Tilburg
20:00
Tommy Emmanuel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Tommy Emmanuel Hedon, Zwolle
20:00
Maarten Hogenhuis Trio DiamantTheater, Den Haag
20:00
Yasam Hancilar - ''Strange Fish'' North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Robbing Millions Sugar Factory, Amsterdam
The Como Mamas Doornroosje, Nijmegen
21:00
Mandolin Orange De Spieghel, Groningen
21:00
High Valley Rotown, Rotterdam
1

maandag 06 februari 2017

King of the World Café de Noot, Hoogland
Ronald Goedemondt - Geen sprake van DeLaMar, Amsterdam
Boss Hog Het Depot, Leuven
19:30
ZO! Gospel Choir Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
FABELHAFT De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
La Barraca - Hommage aan Paco de Lucia Paradiso, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Weverij, Zierikzee
20:15
Yamato Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Wilbert de Joode Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Stephen Fearing Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1

dinsdag 07 februari 2017

Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lavinia Meijer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Rex, Mol
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:00
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:45
Chatham County Line TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Doyle (with Doyle From The Misfits) + Heretic Dynamo, Eindhoven
1
20:00
Thomas Azier Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Against The Current
Against The Current Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Ali B - Je Suis Ali Agnietenhof, Tiel
Foto Teenage Fanclub
Teenage Fanclub Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Night Lovell Paradiso, Amsterdam
20:00
Ballaké Sissoko / Vincent Segal Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Oldenosborn - #Life Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Joris Teepe presents: NYCTG Joe magnarelli De Oosterpoort, Groningen
21:00
Mandolin Orange TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Hotelier Bitterzoet, Amsterdam
22:00
King King Paradiso, Amsterdam
22:00
The Proper Ornaments Paradiso, Amsterdam

woensdag 08 februari 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paul de Munnik Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de Lach KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Wilminktheater, Enschede
Foto Magnapop
Magnapop Vera, Groningen
2
The Bootleg Sixties De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Tegenwind Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
The Dutch Eagles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. De Borre, Bierbeek
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Spiritus Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Madeon / Porter Robinson Melkweg, Amsterdam
19:30
Tegan & Sara Paradiso, Amsterdam
2
19:30
Modern Baseball + The Superweaks + Thin Lips Dynamo, Eindhoven
20:00
Watskeburt?! - de musical Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
UB40 - 'Signing Off' Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yuri Honing Orpheus, Apeldoorn
20:00
Helmet Doornroosje, Nijmegen
1
The Wonder Years Kavka, Antwerpen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Black Box Revelation Grenswerk, Venlo
20:00
Bon Iver Vorst Nationaal, Brussel
Foto Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
The Browning Patronaat, Haarlem
20:00
Popa Chubby Muziekgieterij, Maastricht
Pagina -864