PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -861
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 feb
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
18:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:15
Dynamo
Eindhoven
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
2
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Paard
Den Haag
Rotown
Rotterdam
2
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:00
Electron
Breda
21:30
Hofman Café
Utrecht
21:30
Cul de Sac
Tilburg
vr 17 feb
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradox
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Grenedeer
Gronsveld
Stroomhuis
Eindhoven
CineCity
Vlissingen
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
van Beresteyn
Veendam
Podium heino
Heino
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Casino
Sint-Niklaas
De Peppel
Zeist
1
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Druten
Druten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kulturhus Holten
Holten
Theater Bellevue
Amsterdam

donderdag 16 februari 2017

Frank Boeijen Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
18:00
Moss Concerto, Amsterdam
19:00
Tytan Little Devil, Tilburg
19:15
Comeback Kid + Deez Nuts + First Blood + Get The Shot + Hellions + mor Dynamo, Eindhoven
1
Foto Klangstof
Klangstof TivoliVredenburg, Utrecht
2
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt? De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Luke Winslow King TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade Orpheus, Apeldoorn
20:00
Welkom bij de Fresku Show Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
FABELHAFT Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Helstar Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Watskeburt?! - de musical Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Yuri Honing Wilminktheater, Enschede
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Vitalic
Vitalic Melkweg, Amsterdam
2
20:00
Wende Snijders Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Toy Dolls Mezz, Breda
20:00
The Soul of Spanish Harlem Markant Uden, Uden
20:00
Ferocious Dog Willemeen, Arnhem
20:00
Shawn James Duycker, Hoofddorp
Foto The Amazons
The Amazons Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Tigercub Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Josh Ritter Paradijskerk, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beatles Patronaat, Haarlem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tangarine - From Tuscon With Songs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
O'G3NE Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Chris Silos - Pierewaaien Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Oldenosborn - #Life Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Daniel Meade C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Percossa - The Real Deal Flint, Amersfoort
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Zaantheater, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Martyn Joseph Lux, Nijmegen
20:30
Enge Buren - Ruk! De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Josylvio Patronaat, Haarlem
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
The Hubschrauber / John Monday Paard, Den Haag
Foto Iguana Death Cult
Iguana Death Cult Rotown, Rotterdam
2
20:30
The Kik Effenaar, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Traffic Jam Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Patrick Nederkoorn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Mahones Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Turnpike Troubadours Bitterzoet, Amsterdam
1
21:00
Dakota / Viruuunga Electron, Breda
21:30
Rivers Hofman Café, Utrecht
21:30
Project Bongo Cul de Sac, Tilburg

vrijdag 17 februari 2017

Cesar Zuiderwijk - Masterclass Schouwburg Het Park, Hoorn
The Bootleg Sixties Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Enge Buren - Ruk! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bruut! Paradox, Tilburg
Helstar Baroeg, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Posttheater, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Grenedeer, Gronsveld
Lookapony Stroomhuis, Eindhoven
The Dutch Eagles CineCity, Vlissingen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset C.C. De Lijsterbes, Kraainem
Daniel Lohues - Moi van Beresteyn, Veendam
Kirsten van Teijn - Zalf Podium heino, Heino
Jochen Otten Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Storm, Winterswijk
O'G3NE Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - Van horen zeggen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Magnapop De Casino, Sint-Niklaas
Foto Toontje Lager
Toontje Lager De Peppel, Zeist
1
René van Meurs - Even goede vrienden Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pater Moeskroen - Fiesta! Agora Theater Druten, Druten
Paul de Munnik Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Bussel, Oosterhout
Lavinia Meijer Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kulturhus Holten, Holten
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -861