PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -859
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 18 feb
't Ukien
Kampen
1
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Korzo
Den Haag
1
Paard
Den Haag
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Flint
Amersfoort
1
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Luxor Live
Arnhem
2
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Meester
Almere
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Artishock
Soest
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Rotown
Rotterdam
2
21:00
EKKO
Utrecht
21:00
Monts
Noordbroek
21:00
De Bakkerij
Castricum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
zo 19 feb
In de Gloria
Asten
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
12:00
Poppodium Volt
Sittard
13:30
De Kargadoor
Utrecht
13:30
Fulcotheater
IJsselstein
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
15:00
Paradox
Tilburg
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
15:00
Cowboy Up
Waardamme
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
15:30
De Vorstin
Hilversum
15:30
Sunny Blues (Café Schafrath)
Nuenen
15:30
NiX Podium
Enschede
15:45
Hedon
Zwolle
16:00
De Piek
Vlissingen
16:00
Luxor Live
Arnhem
1
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Simplon
Groningen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Flux
Zaandam
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
4
2
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
5
1
Patronaat
Haarlem
3
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen

zaterdag 18 februari 2017

Foto Komatsu + Stone in Egypt
Komatsu + Stone in Egypt 't Ukien, Kampen
1
20:00
SOTO Boerderij, Zoetermeer
20:00
Frank Boeijen Scheldetheater, Terneuzen
20:00
HEXA Korzo, Den Haag
1
Foto Ferocious Dog
Ferocious Dog Paard, Den Haag
1
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Karsu Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Meerpaal, Dronten
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Welkom bij de Fresku Show Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Brad Mehldau Trio Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Enge Buren - Ruk! Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
André Manuel - De Onzen Flint, Amersfoort
1
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tangarine, From Tucson with songs Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
The Toy Dolls Luxor Live, Arnhem
2
20:30
JW Roy & Band De Helling, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Kleine Willem, Enschede
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band De Meester, Almere
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Nick Waterhouse
Nick Waterhouse Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Werftheater, Utrecht
20:30
Harry Sacksioni Koningshof, Maassluis
20:30
Cameretten - Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Tigre Blanco Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Alcuna Wilds / Convoy Paard, Den Haag
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Chassé Theater, Breda
20:30
LOS - VAST Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jonna Fraser Effenaar, Eindhoven
20:30
Jacky Terrasson / Stéphane Belmondo Trio LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Tonstartssbandht V11, Rotterdam
21:00
Isn't She Lovely - a tribute to Stevie Wonder De Bosuil, Weert
21:00
the obsCURE O.J.C. De Roos, Deurne
21:00
The Mystery Lights Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Efraim Trujillo / Franz von Chossy / Michiel Stekelenburg Quartet / Pa Artishock, Soest
21:00
Identikit Muziekpodium DJS, Dordrecht
Foto The Dears
The Dears Rotown, Rotterdam
2
21:00
Grant-Lee Phillips EKKO, Utrecht
21:00
Mr. Knowhow Monts, Noordbroek
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR De Bakkerij, Castricum
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
La Corneille Altstadt, Eindhoven
22:00
Dool / Ggu:ll Merleyn, Nijmegen
23:00
De Kraaien De Zwarte Ruiter, Den Haag

zondag 19 februari 2017

Snowapple In de Gloria, Asten
Fuse ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts Chassé Theater, Breda
12:00
Kunstbende Poppodium Volt, Sittard
13:30
Haytham Safia De Kargadoor, Utrecht
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Fulcotheater, IJsselstein
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
15:00
Trash bluesrockband Grandcafé De Hoek, Boskoop
15:00
JW Roy & Band Paradox, Tilburg
15:00
Matthias Havinga Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's Oerkroeg Schiller, Aalten
15:00
Daniel Meade Cowboy Up, Waardamme
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade Posthuis Theater, Heerenveen
15:30
Blues Café presents Phil Bee De Vorstin, Hilversum
15:30
JJ Sharp band Sunny Blues (Café Schafrath), Nuenen
15:30
Ben Poole NiX Podium, Enschede
15:45
Barrelhouse Hedon, Zwolle
16:00
Martyn Joseph De Piek, Vlissingen
16:00
Aafke Romeijn + Sväva Luxor Live, Arnhem
1
16:00
The Well Respected Men De Bosuil, Weert
16:00
Bruut! Simplon, Groningen
16:00
Jean Paul Rena Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Tamara Woestenburg Concerto, Amsterdam
16:00
Ferocious Dog Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
a balladeer - Huiskamerconcert Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:15
Mercy John Gigant, Apeldoorn
16:30
De Kift - Smutfish De Flux, Zaandam
19:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:30
Izzy Bizu Melkweg, Amsterdam
1
Foto Me first and the Gimme Gimmes
Me first and the Gimme Gimmes Melkweg, Amsterdam
4
2
Foto Luke Winslow King
Luke Winslow King Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
The Toy Dolls Hedon, Zwolle
1
20:00
Arnout Hulskamp / Gwyneth Wentink / In Code / Wouter Snoei Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jeff Scott Soto / Vanadine Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Watskeburt?! - de musical Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
TV Smith / UK Subs Baroeg, Rotterdam
1
Foto Anthrax
Anthrax TivoliVredenburg, Utrecht
5
1
Foto Bløf
Bløf Patronaat, Haarlem
3
Foto The Dears
The Dears Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Amberian Dawn Patronaat, Haarlem
1
20:00
Black Metal Matinee w/ Asgrauw e.v.a dB's, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Mystery Lights Vera, Groningen
Pagina -859