Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Capitole
Gent
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
19:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Martinikerk
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
donderdag 13 februari 2020
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater Sneek, Sneek
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
Do - Mijn Kleine Huis
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Markant Uden, Uden
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona
Hofman, Utrecht
20:15
David Luning
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
20:00
Blanks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Dik Hout
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Dulfer
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Spo Dee O Dee
Hedon, Zwolle
vrijdag 14 februari 2020
20:30
Spo Dee O Dee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Ekaterina Levental
Abdijkerk Aduard, Aduard
20:15
Queen The Music
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kitchenette & Real Derek
De Meester, Almere
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Janey
Paradiso, Amsterdam
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Gigant, Apeldoorn
21:00
Kita Menari / Avi On Fire
Luxor Live, Arnhem
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Rob de Nijs
Musis, Arnhem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Stef Bos - Tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
JW Roy
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Hadewych Doet De Dames
Chassé Theater, Breda
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
BREStheater, Brielle
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
Ancienne Belgique (AB), Brussel
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Hofpoort, Coevorden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Marco Santos solo: Common Ground
Paard, Den Haag
20:00
Indianizer
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Eva van Manen
Het Nationale Theater , Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Bert Heerink / Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Drukwerk
Iduna, Drachten
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
21:00
Gender Roles
Altstadt, Eindhoven
20:15
Sara Correia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Dust Bolt / Prong / Unearth
Dynamo, Eindhoven
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Mythe, Goes
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
19:30
Rainbow Roadshow
So What!, Gouda
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Swingrays
LOLA050, Groningen
21:00
Twin Peaks
Vera, Groningen
20:30
Ruben Hein & NJJO
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dopebwoy
Simplon, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Martinikerk, Groningen
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Complexity Fest Pre-party
Patronaat, Haarlem