PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -85
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 feb
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 14 feb
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater Idea
Soest
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Musis
Arnhem
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium heino
Heino
De Kroon
Markelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Vier
Nijmegen
Spant!
Bussum
Dynamo
Eindhoven
1
19:15
De Nijverheid
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
5
1
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Martinikerk
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
So What!
Gouda
013
Tilburg
2
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld

donderdag 13 februari 2020

20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Live Demo Panel Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Yori Swart TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Moonchild Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Dulfer Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Perron-3, Rosmalen
20:30
Wheel Metropool, Hengelo
20:30
Ian Noe Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver Vera, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona Hofman Café, Utrecht
20:30
Local The Night P60, Amstelveen
20:30
Baardvader en Inside Electron Paard, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Pendants / The Cherees Simplon, Groningen
20:30
Daddy Long Legs Slachthuisterrein, Haarlem
21:00
Gender Roles V11, Rotterdam
21:00
Torii op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Borokov Borokov Merleyn, Nijmegen

vrijdag 14 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yori Swart Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Souvenirs Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Molenberg, Delfzijl
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rob de Nijs Musis, Arnhem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater Hofpoort, Coevorden
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Podium heino, Heino
The Rocket Man - A tribute to Elton John De Kroon, Markelo
Do - Mijn Kleine Huis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik? Capitole, Gent
Vreemde Kostgangers Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Rot - O Ja! Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna Theater de Kampanje, Den Helder
Marten de Paepe Theater Vier, Nijmegen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Spant!, Bussum
Foto Dust Bolt / Prong / Unearth
Dust Bolt / Prong / Unearth Dynamo, Eindhoven
1
19:15
De Baron De Nijverheid, Utrecht
Foto Delain
Delain TivoliVredenburg, Utrecht
5
1
19:30
Balthazar (Be) Maassilo, Rotterdam
19:30
Amsterdam Klezmer Band Luxor Live, Arnhem
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem Martinikerk, Groningen
19:30
Obongjayar Melkweg, Amsterdam
Foto The Game
The Game Melkweg, Amsterdam
1
19:30
De Avond van de Poëzie Poppodium Volt, Sittard
19:30
Rainbow Roadshow So What!, Gouda
Foto The Dirty Daddies
The Dirty Daddies 013, Tilburg
2
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
1
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
3J'S Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ruth Jacott Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League Gigant, Apeldoorn
20:00
Estonian Philharmonic Chamber Choir Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Physical Graffiti P3, Purmerend
20:00
Black Pumas Trix, Antwerpen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael De Vorstin, Hilversum
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons BREStheater, Brielle
20:00
TAGO - Korean Drum Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Raymond van het Groenewoud De Roma, Antwerpen
20:00
Symphonic Rock Night 2 Schouwburg Hengelo, Hengelo
Foto Fresku - Voordat het te laat is
Fresku - Voordat het te laat is Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Tijd Schaffelaartheater, Barneveld
Pagina -85