Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Cinetol
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
C.C. De Schakel
Waregem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Bibelot
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
WORM
Rotterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Studio des Carmes
Marche-en-Famenne
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadhuis Naarden
Naarden
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Roepaen
Ottersum
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Musis
Arnhem
21:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Hofman
Utrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
donderdag 17 maart 2016
18:00
Paul de Munnik
Concerto, Amsterdam
19:00
Cinema Bouffe #6
Cinetol, Amsterdam
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:00
Kathy Adam & Didier Laloy
Centre Culturel Chenee, Chênée
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL
Boerderij, Zoetermeer
Kovacs
Bibelot, Dordrecht
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Amorphis
013, Tilburg
vrijdag 18 maart 2016
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Standup '69
WORM, Rotterdam
19:00
Mgla (pl) + Aosoth (fr) + Deus Mortem (pl) + Deathrow (it) + Ars Venef
Willemeen, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:30
Julian Sas Band
Vorstin, Hilversum
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Moke + Tears & Marble
Vera, Groningen
21:30
Taymir
V11, Rotterdam
23:00
Laurent Garnier / Nuno dos Santos
TivoliVredenburg, Utrecht
Simple Plan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Roos Blufpand
Theater Hof 88, Almelo
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater De Winsinghhof, Roden
Stef Bos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Cosmic Carnival
Theater De Lievekamp, Oss
Loes Luca - DOEK!
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Krystl
Theater de Bussel, Oosterhout
LOUIS! - What a Wonderful World
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Boudewijn de Groot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Naturally 7
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Antoine Pierre Urbex / David Thomaere Trio
Studio des Carmes, Marche-en-Famenne
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Stadhuis Naarden, Naarden
20:30
Blaze Bayley
Spirit of 66, Verviers
20:30
Mala Vita
Simplon, Groningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Racoon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Circle Percussion - Bang! That Drum
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
philharmonie zuidnederland - Passioneel van klassiek naar romantiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Jonathan Richman Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Def P
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Highway Orange Release Party
PopEi, Eindhoven
20:00
Bombay
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Bliksem (B)
Patronaat, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jett Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Monomyth
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lil Kleine
Paradiso, Amsterdam
19:00
77 Bombay Street
Paradiso, Amsterdam
20:00
ABBA Symphonic
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
20:00
Lucas Hamming
Paard, Den Haag
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
20:00
Rude Rich and the High Notes / The Uppertones / Winston Francis
P60, Amstelveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joe Jackson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kovacs
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia
Musis, Arnhem
21:00
J.W. Roy & Leon Verdonschot
Mezz, Breda
The Jezabels
Melkweg, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Doomsower Mark: Witchsorrow (UK) + Coltsblood (UK)
Little Devil, Tilburg
20:30
Steve Lehman Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Abd Al Malik
La Madeleine, Brussel
21:00
Tokoloko: Massa + Order of the Emperor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Tony Carreira
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Kennemer Theater, Beverwijk
Edsilia Rombley - Mama Sings
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Diff
Hofman, Utrecht
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel