Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Rotown
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
OCCII
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
P3
Purmerend
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
013
Tilburg
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
WORM
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
P60
Amstelveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Willemeen
Arnhem
Paard
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Weijer
Boxmeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Duycker
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
20:30
Vorstin
Hilversum
BREStheater
Brielle
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Mezz
Breda
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
donderdag 17 maart 2016
20:00
Bombay / Canshaker Pi
Patronaat, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Beans & Fatback
Rotown, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Apparatschik / Junkman's Choir / Kalio Gayo
OCCII, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Paard, Den Haag
Amorphis
013, Tilburg
20:00
Ambush (SE) + Hitten (ES)
Little Devil, Tilburg
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alexandra Alden / Ritzah Statia / Young French / Willemijn de Boer / A
Grounds, Rotterdam
vrijdag 18 maart 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia
Musis, Arnhem
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tony Carreira
Koninklijk Circus, Brussel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
21:00
Tokoloko: Massa + Order of the Emperor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Toby Beard & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Watch
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
The Sisters of Mercy
013, Tilburg
20:00
The Ploctones
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Maureens
Bibelot, Dordrecht
The Jezabels
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Cosmic Carnival
Theater De Lievekamp, Oss
TenTemPiés
013, Tilburg
21:30
Taymir
V11, Rotterdam
21:00
Sunday Kids
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Steve Lehman Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
Stef Bos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Standup '69
WORM, Rotterdam
Simple Plan
TivoliVredenburg, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Rude Rich and the High Notes / The Uppertones / Winston Francis
P60, Amstelveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Roos Blufpand
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Ronald Goedemondt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roméo et Juliette
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Racoon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Sugar Factory, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:30
philharmonie zuidnederland - Passioneel van klassiek naar romantiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paul Carrack
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL
Gigant, Apeldoorn
20:00
Opgezwolle Tot Nu
Heineken Music Hall, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Naturally 7
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
My Baby
Gebr. De Nobel, Leiden
Monomyth
Paradiso, Amsterdam
21:00
Moke + Tears & Marble
Vera, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
19:00
Mgla (pl) + Aosoth (fr) + Deus Mortem (pl) + Deathrow (it) + Ars Venef
Willemeen, Arnhem
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Mala Vita
Simplon, Groningen
21:00
Maison Du Malheur
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lucas Hamming
Paard, Den Haag
LOUIS! - What a Wonderful World
Theater Dakota, Den Haag
Loes Luca - DOEK!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lilian Vieira
Flint, Amersfoort
19:30
Lil Kleine
Paradiso, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
23:00
Laurent Garnier / Nuno dos Santos
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lara Fabian
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
21:00
La Villa Strangiato - a tribute to Rush
De Bosuil, Weert
20:00
Krystl
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Kovacs
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kenny B
Duycker, Hoofddorp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
20:30
Julian Sas Band
Vorstin, Hilversum
Joris Linssen & caramba - STROOM
BREStheater, Brielle
21:00
Jonathan Richman Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
Joe Jackson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jett Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
J.W. Roy & Leon Verdonschot
Mezz, Breda
20:15
Iris Penning
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:00
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Highway Orange Release Party
PopEi, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Her Majesty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem