Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lievekamp
Oss
De Klif
Nijmegen
Kantine Walhalla
Rotterdam
P3
Purmerend
BREStheater
Brielle
Gryphus
Vierlingsbeek
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Diligentia
Den Haag
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
G.C. De Kluize
Oosterzele
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:00
Baroeg
Rotterdam
Paard
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
20:00
Studio des Carmes
Marche-en-Famenne
20:00
Flagey
Brussel
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Duycker
Hoofddorp
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Atak
Enschede
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
donderdag 17 maart 2016
20:30
Kieran Goss
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Leoparte + 1 band TBA
Volta, Amsterdam
20:30
Louise Attaque
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Dear Ellinor
Hedon, Zwolle
20:30
Alexandra Alden / Ritzah Statia / Young French / Willemijn de Boer / A
Grounds, Rotterdam
20:30
St. Patricks Day
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Apparatschik / Junkman's Choir / Kalio Gayo
OCCII, Amsterdam
20:30
Danella Smith Band / Pravini / Sára Hélène
Paardcafe, Den Haag
21:00
Fridolijn
Luxor Live, Arnhem
21:00
Crying Boys Cafe
V11, Rotterdam
21:00
VAN WARMERDAM presents HARIGE HEERIE
Winston, Amsterdam
vrijdag 18 maart 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Angela Groothuizen - IKIGAI
Agnietenhof, Tiel
Circle Percussion - Bang! That Drum
Schouwburg de Lawei, Drachten
Loes Luca - DOEK!
Theater De Lievekamp, Oss
Fling - A sunny day in the rain
De Klif, Nijmegen
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
Joris Linssen & caramba - STROOM
BREStheater, Brielle
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Stef Bos
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Edsilia Rombley - Mama Sings
Kennemer Theater, Beverwijk
LOUIS! - What a Wonderful World
Theater Dakota, Den Haag
19:00
77 Bombay Street
Paradiso, Amsterdam
19:00
Mgla (pl) + Aosoth (fr) + Deus Mortem (pl) + Deathrow (it) + Ars Venef
Willemeen, Arnhem
19:00
Extremities / Hibakusha / Raven Called Sin
Baroeg, Rotterdam
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
19:30
Defeater
Effenaar, Eindhoven
19:30
Lil Kleine
Paradiso, Amsterdam
Causes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Racoon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:00
Boudewijn de Groot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Cosmic Carnival
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Opgezwolle Tot Nu
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Watch
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Krystl
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Kovacs
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eefje De Visser
Grand Theatre, Groningen
20:00
Lucas Hamming
Paard, Den Haag
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bliksem (B)
Patronaat, Haarlem
20:00
Bombay
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
My Baby
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Blues Route met Bas Paardekooper
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Joe Jackson
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Kraaien
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Her Majesty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL
Gigant, Apeldoorn
20:00
Def P
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Doomsower Mark: Witchsorrow (UK) + Coltsblood (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Abd Al Malik
La Madeleine, Brussel
20:00
ABBA Symphonic
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
20:00
Antoine Pierre Urbex / David Thomaere Trio
Studio des Carmes, Marche-en-Famenne
20:00
Concert pour Sun Child
Flagey, Brussel
20:00
Gainsbourg ressuscité
Centre Culturel de Tubize, Tubize
20:00
Lara Fabian
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Roméo et Juliette
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Tony Carreira
Koninklijk Circus, Brussel
Kenny B
Duycker, Hoofddorp
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Maureens
Bibelot, Dordrecht
20:00
A Balladeer
Concerto, Amsterdam
20:00
Rude Rich and the High Notes / The Uppertones / Winston Francis
P60, Amstelveen
20:00
Dead Guitars
dB's, Utrecht
20:00
Highway Orange Release Party
PopEi, Eindhoven
20:00
The Ploctones
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Beat M Up | afterparty Output met Gravy / Kid Sublime
Atak, Enschede
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
The Jezabels
Melkweg, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:15
Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater de Bond, Oldenzaal