PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -857
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 mrt
20:00
Studio des Carmes
Marche-en-Famenne
20:00
Little Devil
Tilburg
1
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
P60
Amstelveen
Heineken Music Hall
Amsterdam
6
1
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
dB's
Utrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadhuis Naarden
Naarden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
6
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Cultura
Ede
20:15
Chassé Theater
Breda
013
Tilburg
5
2
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
WORM
Rotterdam
1
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Musis
Arnhem
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Pul
Uden
1
21:00
Mezz
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Hofman Café
Utrecht
013
Tilburg
1
21:30
V11
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Bar American
Middelburg
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Grand Theatre
Groningen
za 19 mrt
Schouwburg Lochem
Lochem
Meervaart
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Fidei et Arti
Oudenbosch
Beauforthuis
Austerlitz
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Gashouder
Dedemsvaart
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Venray
Venray
Cultureel Centrum Fidei Et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
1
Schaffelaartheater
Barneveld
Wesopa Weesp
Weesp

vrijdag 18 maart 2016

20:00
Antoine Pierre Urbex / David Thomaere Trio Studio des Carmes, Marche-en-Famenne
20:00
Doomsower Mark: Witchsorrow (UK) + Coltsblood (UK) Little Devil, Tilburg
1
Foto Holland zingt Hazes
Holland zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Beat M Up | afterparty Output met Gravy / Kid Sublime Atak, Enschede
20:00
My Baby Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rude Rich and the High Notes / The Uppertones / Winston Francis P60, Amstelveen
Foto Opgezwolle Tot Nu
Opgezwolle Tot Nu Heineken Music Hall, Amsterdam
6
1
20:00
Anne Jan Toonstra Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL Gigant, Apeldoorn
20:00
Krystl Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Maureens Bibelot, Dordrecht
20:00
Protection Patrol Pinkerton Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Cosmic Carnival Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bombay Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dead Guitars dB's, Utrecht
20:00
Abd Al Malik La Madeleine, Brussel
20:00
Eefje De Visser Grand Theatre, Groningen
20:00
Lara Fabian Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Bliksem (B) Patronaat, Haarlem
20:00
Lucas Hamming Paard, Den Haag
1
20:00
Jan Jaap van der Wal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Roméo et Juliette Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Tony Carreira Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Roos Blufpand Theater Hof 88, Almelo
20:15
Lilian Vieira Flint, Amersfoort
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Edwin Evers Band Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada Stadhuis Naarden, Naarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Mathilde Santing - Both Sides Now Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen Theater Harderwijk, Harderwijk
Foto Simple Plan
Simple Plan TivoliVredenburg, Utrecht
6
20:15
Naturally 7 Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Iris Penning Catharinakapel, Harderwijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Cameretten Finalistentournee Cultura, Ede
20:15
Intouchables Chassé Theater, Breda
Foto The Sisters of Mercy
The Sisters of Mercy 013, Tilburg
5
2
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Trio Giphart / Chabot Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ronald Goedemondt Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Blaze Bayley Spirit of 66, Verviers
20:30
Cabaret Le Temps des Cerises Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Foto Standup '69
Standup '69 WORM, Rotterdam
1
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon De Weijer, Boxmeer
20:30
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia Musis, Arnhem
20:30
Julian Sas Band De Vorstin, Hilversum
20:30
Steve Lehman Quintet LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Crins & Jeroen - STRALST Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Paul Carrack
Paul Carrack Boerderij, Zoetermeer
20:30
philharmonie zuidnederland - Passioneel van klassiek naar romantiek Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:30
Avalanche Quartet - The Guests Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Mala Vita Simplon, Groningen
20:30
Jett Rebel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Moke + Tears & Marble Vera, Groningen
21:00
Dansado & de Feestneger / David Ghetto / DJ Juelzz / Lowriderz / The B De Pul, Uden
1
21:00
J.W. Roy & Leon Verdonschot Mezz, Breda
21:00
Maison Du Malheur Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Tokoloko: Massa + Order of the Emperor Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Jonathan Richman Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Toby Beard & Band Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Sunday Kids Cul de Sac, Tilburg
21:00
Ares Het Bolwerk, Sneek
21:00
La Villa Strangiato - a tribute to Rush De Bosuil, Weert
21:00
Diff Hofman Café, Utrecht
Foto TenTemPiés
TenTemPiés 013, Tilburg
1
21:30
Taymir V11, Rotterdam
Foto Monomyth
Monomyth Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Girls Love DJs Groene Engel, Oss
22:00
Bon Scotch Bar American, Middelburg
23:00
Laurent Garnier / Nuno dos Santos TivoliVredenburg, Utrecht
1
23:00
Cultfarm Invites: Palmbomen II EKKO, Utrecht
23:00
Charl Delemarre Grand Theatre, Groningen

zaterdag 19 maart 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Lochem, Lochem
Rob en Emiel - Da's sterk Meervaart, Amsterdam
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Fidei et Arti, Oudenbosch
Angela Groothuizen - IKIGAI Beauforthuis, Austerlitz
Jasper van Kuijk - Onder de streep Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Circle Percussion - Bang! That Drum Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Ogterop, Meppel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Gashouder, Dedemsvaart
Roué Verveer - Op het laatste moment van Beresteyn, Veendam
Stef Bos Schouwburg Venray, Venray
Murth Mossel - Voors en tegens Cultureel Centrum Fidei Et Arti, Oudenbosch
Guus Meeuwis - Morgen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van Kooten Diligentia, Den Haag
1
Lankmoed - Onvergetelijk Schaffelaartheater, Barneveld
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Wesopa Weesp, Weesp
Pagina -857