Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Pul
Uden
21:30
V11
Rotterdam
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bar American
Middelburg
22:00
Groene Engel
Oss
23:00
Grand Theatre
Groningen
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fidei et Arti
Oudenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Beauforthuis
Austerlitz
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Koningshof
Maassluis
Theater Bouwkunde
Deventer
Schaffelaartheater
Barneveld
Meervaart
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theater RhederArt
Dieren
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Chassé Theater
Breda
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Carrousel
Ommen
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Schaffelaartheater
Barneveld
14:30
Grote Kerk
Den Haag
15:00
Hofman
Utrecht
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
18:00
Baroeg
Rotterdam
18:30
Effenaar
Eindhoven
18:30
Waregem Expo
Waregem
19:00
Todo
Best
19:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
19:30
Grote Kerk
Den Haag
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Eden
Charleroi
Ziggo Dome
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
BIRD
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Aula Magna
Ottignies
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
World Forum Theater
Den Haag
De Kleine Johannes
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 18 maart 2016
21:00
Jonathan Richman Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
La Villa Strangiato - a tribute to Rush
De Bosuil, Weert
21:00
Tokoloko: Massa + Order of the Emperor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Toby Beard & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Ares
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Dansado & de Feestneger / David Ghetto / DJ Juelzz / Lowriderz / The B
De Pul, Uden
21:30
Taymir
V11, Rotterdam
TenTemPiés
013, Tilburg
Monomyth
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bon Scotch
Bar American, Middelburg
22:00
Girls Love DJs
Groene Engel, Oss
23:00
Charl Delemarre
Grand Theatre, Groningen
23:00
Cultfarm Invites: Palmbomen II
EKKO, Utrecht
23:00
Laurent Garnier / Nuno dos Santos
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 19 maart 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Angela Groothuizen - IKIGAI
Beauforthuis, Austerlitz
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Joris Linssen & caramba - STROOM
Koningshof, Maassluis
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Fidei et Arti, Oudenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Klooster, Woerden
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
Charl Delemarre
Merleyn, Nijmegen
Stef Bos
Schouwburg Venray, Venray
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schaffelaartheater, Barneveld
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
16:00
Chopin
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
77 Bombay Street
Concerto, Amsterdam
17:00
Backtobasix
Café de Pilaren, Alkmaar
18:00
Motörblok / Riddlebox / Sudden Impact
Baroeg, Rotterdam
18:30
Eindhoven Bop City met o.a Nico Duportal & The Rhythm Dudes feat. Aish
Effenaar, Eindhoven
18:30
Stan Van Samang LIVE
Waregem Expo, Waregem
19:00
Cornered / Dawn of mankind
Todo, Best
19:30
Roscoe
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
Golden Earring
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
20:00
Gare Du Nord
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tourist LeMC
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Krystl
De Reggehof, Goor
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Aurora
Paradiso, Amsterdam
Lianne La Havas
013, Tilburg
20:00
Black Box Revelation
Eden, Charleroi
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
The Cool Quest
BIRD, Rotterdam
Moke
Effenaar, Eindhoven
20:00
Def P (30xPi Tour)
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
20:00
Lil Kleine
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
ABBA Symphonic
Aula Magna, Ottignies
20:00
Lara Fabian
Le Forum, Liège
20:00
Rimbaud.Cabaret / Spanish Jazz Project
Centre Culturel de Tubize, Tubize
20:00
Fresku
Grenswerk, Venlo
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
Diff
De Kleine Johannes, Alkmaar
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Acxdc (us) Only Nl Show + Implore (de) + Gewoon Fucking Raggen + Maagz
Willemeen, Arnhem
20:00
Andere Koek! / Goeiemiddag! / Starfish
Winston, Amsterdam
20:00
Mike Fantom & The Bop A-Tones / The Wieners / TinStars
De Pit, Terneuzen
20:00
Brzzvll / STUFF. / Submotion Orchestra
Het Depot, Leuven
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
20:00
Frans van Deursen
Nijend 24, Anderen
20:00
Danella Smith Band / Mol / New Dosis Audio / Swarzstern
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen