PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -856
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 mrt
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Aula Magna
Ottignies
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Eden
Charleroi
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Effenaar
Eindhoven
1
013
Tilburg
1
20:00
De Meester
Almere
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kleine Johannes
Alkmaar
20:00
World Forum CC
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
1
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Paard
Den Haag
1
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Paradiso
Amsterdam
4
20:00
De Reggehof
Goor
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Doornroosje
Nijmegen
2
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Groene Engel
Oss
In The Woods
Lage Vuursche
1
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
Vera
Groningen
5
2
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Poppodium Volt
Sittard
1
20:30
Rockhal
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
BREStheater
Brielle
Atak
Enschede
3
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Podium 't Beest
Goes
1
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
JH De Stip
Ham
De Peppel
Zeist
1
21:00
N9
Eeklo
21:00
Café de Sluys
Munnekezijl
21:00
Taverne
Bergen
21:00
STECK
Delft
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
22:00
Warehouse
Amsterdam
22:00
De Twentse Es
Enschede
22:00
Mezz
Breda

zaterdag 19 maart 2016

20:00
Acxdc (us) Only Nl Show + Implore (de) + Gewoon Fucking Raggen + Maagz Willemeen, Arnhem
20:00
Transport League The Jack, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
ABBA Symphonic Aula Magna, Ottignies
20:00
Lara Fabian Le Forum, Liège
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Mike Fantom & The Bop A-Tones / The Wieners / TinStars De Pit, Terneuzen
20:00
The Cool Quest BIRD, Rotterdam
20:00
Black Box Revelation Eden, Charleroi
20:00
Sandra van Nieuwland Schouwburg Venray, Venray
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater `t Spieker, Eibergen
Foto Moke
Moke Effenaar, Eindhoven
1
Foto Lianne La Havas
Lianne La Havas 013, Tilburg
1
20:00
Pyrates! De Meester, Almere
Foto Tourist LeMC
Tourist LeMC Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Gare Du Nord Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Her Majesty Theater De Veste, Delft
20:00
Def P (30xPi Tour) Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Rimbaud.Cabaret / Spanish Jazz Project Centre Culturel de Tubize, Tubize
20:00
Brzzvll / STUFF. / Submotion Orchestra Het Depot, Leuven
20:00
Fresku Grenswerk, Venlo
20:00
Frans van Deursen Nijend 24, Anderen
20:00
Lil Kleine Gebr. De Nobel, Leiden
Diff De Kleine Johannes, Alkmaar
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra World Forum CC, Den Haag
20:00
Frank Boeijen Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Ruthie Foster Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Racoon
Racoon Schouwburg Almere, Almere
1
20:00
Daniël Arends Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Jett Rebel
Jett Rebel Paard, Den Haag
1
1
Foto Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Aurora
Aurora Paradiso, Amsterdam
4
20:00
Krystl De Reggehof, Goor
Piepschuim - Zo doen we dat hier Werftheater, Utrecht
Foto Holland zingt Hazes
Holland zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Danella Smith Band / Mol / New Dosis Audio / Swarzstern Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Andere Koek! / Goeiemiddag! / Starfish Winston, Amsterdam
20:00
Danny Vera Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Avalanche Quartet - The Guests Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto Harry Sacksioni
Harry Sacksioni TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Jef Neve Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ensemble Cubrica / The London Bulgarian Choir Amstelkerk, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend Figi Theater, Zeist
20:15
Sarah McQuaid De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Intouchables Chassé Theater, Breda
20:15
Cameretten Finalistentournee Klein Theater, Dinxperlo
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Doornroosje, Nijmegen
2
20:15
Omnia - Celtic World Flint, Amersfoort
20:30
André Manuel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
A Song Journey II - a roadtrip into americana music Groene Engel, Oss
Foto Kieran Goss
Kieran Goss In The Woods, Lage Vuursche
1
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Posttheater, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Naturally 7 De Maaspoort, Venlo
20:30
Smokey & the Bandits Klaver 4 Live, Brunssum
Foto Nothing But Thieves + support
Nothing But Thieves + support Vera, Groningen
5
2
20:30
Nico Dijkshoorn / The Hank Five Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
CLUB 3VOOR12 DEN HAAG #44 Paard, Den Haag
20:30
Jeroen Booy De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Anne Jan Toonstra Theater PePijn, Den Haag
20:30
As Elephants Are Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Roepaen, Ottersum
20:30
Mala Vita Poppodium Volt, Sittard
1
20:30
Eros Ramazzotti Rockhal,
20:30
Wolfert Brederode Trio - Presentatie Nieuw Album ECM LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde BREStheater, Brielle
Foto Kovacs
Kovacs Atak, Enschede
3
20:30
The Watch plays Genesis Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
The B-Movie Orchestra Podium 't Beest, Goes
1
20:30
Mister and Mississippi Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Kraaien Simplon, Groningen
21:00
Taymir Altstadt, Eindhoven
21:00
David Hinds Grounds, Rotterdam
21:00
NO MORE NYC - The Afterveins / Couleur Cafe / Floris Bates & the Rente Manifesto, Hoorn
21:00
Hef JH De Stip, Ham
Foto De Kift
De Kift De Peppel, Zeist
1
21:00
The Rhythm Junks N9, Eeklo
21:00
Me & Mr. Jansen Café de Sluys, Munnekezijl
21:00
Pat McManus Taverne, Bergen
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy STECK, Delft
21:00
Bombay / Canshaker Pi Metropool, Hengelo
21:00
VanBinsbergenPlaystation Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
40UP, de lente editie Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
massa De Fles, Spijkenisse
22:00
Joco Paradiso, Amsterdam
1
22:00
Charl Delemarre Merleyn, Nijmegen
22:00
The Veldman Brothers Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Mr. Knowhow Stationsplein 2, Oosterwolde
22:00
O.W.A.P. Warehouse, Amsterdam
22:00
Sweet Bourbon De Twentse Es, Enschede
22:00
80's Verantwoord Mezz, Breda
Pagina -856