Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Roepaen
Ottersum
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
23:45
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
21:00
STECK
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Todo
Best
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Vera
Groningen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
18:30
Waregem Expo
Waregem
22:00
Warehouse
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Berlage
Eindhoven
15:30
BIRD
Rotterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
11:00
C.C. Genk
Genk
16:00
Café de Herberg
Ommen
18:00
Cinetol
Amsterdam
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
16:00
dB's
Utrecht
20:00
De Bonte Wever
Assen
16:00
De Bosuil
Weert
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:30
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
15:00
De Weijer
Boxmeer
11:00
De Weijer
Boxmeer
21:00
De Zwerver
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
19:15
Elandstraatkerk
Den Haag
14:30
Figi Theater
Zeist
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Iduna
Drachten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kukeleku
Horst
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
zaterdag 19 maart 2016
Aurora
Paradiso, Amsterdam
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Podium onder de toren, Grootschermer
20:30
Mala Vita
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Eros Ramazzotti
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Roepaen, Ottersum
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schaffelaartheater, Barneveld
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
40UP, de lente editie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Venray, Venray
Stef Bos
Schouwburg Venray, Venray
23:45
The Gaslamp Killer
Simplon, Groningen
20:30
De Kraaien
Simplon, Groningen
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy
STECK, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniel Lohues
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Gare Du Nord
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mister and Mississippi
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
Harry Sacksioni
TivoliVredenburg, Utrecht
Eefje De Visser
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Cornered / Dawn of mankind
Todo, Best
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
van Beresteyn, Veendam
Nothing But Thieves + support
Vera, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
18:30
Stan Van Samang LIVE
Waregem Expo, Waregem
22:00
O.W.A.P.
Warehouse, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wesopa Weesp, Weesp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Acxdc (us) Only Nl Show + Implore (de) + Gewoon Fucking Raggen + Maagz
Willemeen, Arnhem
20:00
Andere Koek! / Goeiemiddag! / Starfish
Winston, Amsterdam
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Danny Vera
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:00
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
zondag 20 maart 2016
20:00
Symphony X
013, Tilburg
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ruud Houweling & Bart de Win
Berlage, Eindhoven
15:30
Ntjam Rosie's Acoustic Sunday
BIRD, Rotterdam
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
Tindersticks
Bourla, Antwerpen
11:00
Kurt van Eeghem / Mikhail Zemtsov / Remy van Kesteren
C.C. Genk, Genk
16:00
RUsh Tribute La Villa Strangiato
Café de Herberg, Ommen
18:00
Intercambio-Cinema: De Aanslag (El Atentado)
Cinetol, Amsterdam
15:00
Vincent Koning
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
16:00
The Polecats
dB's, Utrecht
20:00
Dire Straits Tribute
De Bonte Wever, Assen
16:00
Guy Smeets / Mojo Man
De Bosuil, Weert
17:00
big muffin and the fab 3
De Fles, Spijkenisse
16:30
Lucky Fonz III
De Flux, Zaandam
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dekoor - Close Harmony
De Meenthe, Steenwijk
15:00
Roel Verheggen - Salon Classique
De Weijer, Boxmeer
11:00
Roel Verheggen - Salon Classique
De Weijer, Boxmeer
21:00
Hooverphonic
De Zwerver, Oostende
Suffocation + Cattle Decapitation
Doornroosje, Nijmegen
19:15
Haags Toonkunstkoor
Elandstraatkerk, Den Haag
14:30
De Blokfluit in de Slotgracht
Figi Theater, Zeist
20:00
Don Airey
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Baru
Gigant, Apeldoorn
20:00
Festival de Frikandel
Grounds, Rotterdam
15:00
Alex Roeka
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Boppin' around Drachten
Iduna, Drachten
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
20:30
Ruthie Foster
LantarenVenster, Rotterdam
18:00
Deathrow (IT) + Ars Veneficium (B) + Streams Of Blood (D) + Ethraid En
Little Devil, Tilburg
19:00
Wilkinson
Melkweg, Amsterdam
15:30
The Heinoos
Metropool, Hengelo
My Baby
Mezz, Breda
A name for the Moon
Mezz, Breda
16:30
Convoy (NL)
Mezz, Breda
16:00
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:00
Marianne Nobel & Menke Meijer
Muziekpodium DJS, Dordrecht