PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -855
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 feb
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
3
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Duycker
Hoofddorp
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Hedon
Zwolle
1
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
Atak
Enschede
2
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:45
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Altstadt
Eindhoven
1
1
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Mezz
Breda
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
So What!
Gouda
21:30
Simplon
Groningen
21:30
Manifesto
Hoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
za 18 feb
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
North End
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Vera
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Onderdak
Sassenheim
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Muze
Noordwijk
Patronaat
Haarlem
Het Musiater
Zevenaar
Theater Het Raam
Hillegom
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Jonosh
Asten
C.C. Achterolmen
Maaseik

vrijdag 17 februari 2017

20:00
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight EKKO, Utrecht
20:00
Def P. & The Beatbusters dB's, Utrecht
Foto The Chainsmokers
The Chainsmokers AFAS Live, Amsterdam
3
20:00
Matt Winson Patronaat, Haarlem
20:00
Wende Snijders Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Typhoon - Moro Lobi Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Almanac Duycker, Hoofddorp
1
20:00
HBA on tour Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Daniel Meade De Amer, Amen
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek De Flux, Zaandam
20:00
Two Door Cinema Club Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters Willemeen, Arnhem
20:00
JW Roy & Band Groene Engel, Oss
20:00
Yuri Honing Junushoff Theater, Wageningen
20:00
The Soul of Spanish Harlem Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Isabelle Beernaert Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop! De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
LOS - VAST Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute Hedon, Zwolle
1
20:15
Frank Boeijen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
André Manuel - De Onzen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur Cultura, Ede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Zaantheater, Zaandam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Delain Grenswerk, Venlo
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Werftheater, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jaskelis / WatWatIs BIRD, Rotterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
The Bootleg Beatles Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chris Silos - Pierewaaien Theater De Omval, Diemen
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy Atak, Enschede
2
20:30
Welkom bij de Fresku Show Energiehuis, Dordrecht
20:30
Memphis Maniacs Patronaat, Haarlem
20:30
Estafest LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Wounded Vera, Groningen
1
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer Patronaat, Haarlem
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Soul Live Paradiso, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Imperial State Electric Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Traumahelikopter Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60 Theater de Schalm, Veldhoven
20:45
Tangarine De Molenberg, Delfzijl
21:00
Martyn Joseph Xinix, Nieuwendijk
21:00
The Meteors Altstadt, Eindhoven
1
1
21:00
Nadia Reid V11, Rotterdam
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie) Grounds, Rotterdam
21:00
Paul Simon Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Luke Winslow King Rotown, Rotterdam
Foto Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a.
Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a. Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale Winston, Amsterdam
21:00
The Music of Jamiroquai North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Joost Dijkema Het Bolwerk, Sneek
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda Mezz, Breda
21:00
The Wonder Stuff Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG Hedon, Zwolle
21:00
The Great Communicators + Ask So What!, Gouda
21:30
JeBroer Simplon, Groningen
21:30
Ferocious Dog Manifesto, Hoorn
22:00
The Mysterons Merleyn, Nijmegen
22:00
Bettie Serveert Fluor, Amersfoort
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite Doornroosje, Nijmegen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah Melkweg, Amsterdam

zaterdag 18 februari 2017

Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Matt Winson North End, Haarlem
Toontje Lager Bibelot, Dordrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan De Bogaard, Sint-Truiden
Lookapony Vera, Groningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Kom, Nieuwegein
Foto René van Meurs - Even goede vrienden
René van Meurs - Even goede vrienden Theater 't Onderdak, Sassenheim
1
Pieter Derks - Spot De Kleine Komedie, Amsterdam
Pater Moeskroen - Fiesta! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Leest, Waalwijk
Paul de Munnik Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty De Muze, Noordwijk
Bløf Patronaat, Haarlem
Fuse Het Musiater, Zevenaar
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater Het Raam, Hillegom
Jochen Otten Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Chris Silos - Pierewaaien Schouwburg Amphion, Doetinchem
Orgaanklap Jonosh, Asten
The Dutch Eagles C.C. Achterolmen, Maaseik
Pagina -855