Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Stevenskerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Café de Herberg
Ommen
16:00
The Lane
Oostburg
21:00
De Zwerver
Oostende
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Roepaen
Ottersum
Theater De Willem
Papendrecht
15:00
Taveerne Tivoli
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
17:00
De Fles
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
013
Tilburg
18:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel)
Wageningen
16:00
De Bosuil
Weert
16:30
De Flux
Zaandam
14:30
Figi Theater
Zeist
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
Salle Baudouin IV
Braine-le-Comte
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Depot
Leuven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
People's Place
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
19:30
Paard
Den Haag
01:00
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Martinikerk
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zondag 20 maart 2016
15:00
Glen Miller Memory
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Stevenskerk, Nijmegen
Suffocation + Cattle Decapitation
Doornroosje, Nijmegen
16:00
RUsh Tribute La Villa Strangiato
Café de Herberg, Ommen
16:00
Lloyd Spiegel
The Lane, Oostburg
21:00
Hooverphonic
De Zwerver, Oostende
16:00
Shoutin' red (SE) Sunday Soup
Roepaen, Ottersum
16:00
Kapok / Ricciotti Ensemble
Roepaen, Ottersum
LOUIS! - What a Wonderful World
Theater De Willem, Papendrecht
15:00
PREparty Ribs & Blues m.m.v The Grand East
Taveerne Tivoli, Raalte
20:15
Sandra van Nieuwland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Bewilder
Rotown, Rotterdam
20:30
Ruthie Foster
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Festival de Frikandel
Grounds, Rotterdam
20:00
Colin Self (US)
WORM, Rotterdam
15:30
Ntjam Rosie's Acoustic Sunday
BIRD, Rotterdam
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
17:00
big muffin and the fab 3
De Fles, Spijkenisse
Dekoor - Close Harmony
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Symphony X
013, Tilburg
18:00
Deathrow (IT) + Ars Veneficium (B) + Streams Of Blood (D) + Ethraid En
Little Devil, Tilburg
16:00
Incubated: Fluisterzacht - James Blackshaw (GB)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
Natalie Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Polecats
dB's, Utrecht
Sir James
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel), Wageningen
16:00
Guy Smeets / Mojo Man
De Bosuil, Weert
16:30
Lucky Fonz III
De Flux, Zaandam
14:30
De Blokfluit in de Slotgracht
Figi Theater, Zeist
15:00
Alex Roeka
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
16:00
Lilian Vieira
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 21 maart 2016
20:30
Ivelvet / Nexo Shape
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Dez Mona
Paradiso, Amsterdam
Alessia Cara
Melkweg, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tindersticks
Bourla, Antwerpen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Racoon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Kodian Trio + Stratosphere
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
18:45
Maggot Colony
dB's, Utrecht
dinsdag 22 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Larry Carlton
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Arms & Sleepers / Sun Glitters
Sugar Factory, Amsterdam
Charl Delemarre
Paradiso, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
20:00
Lynda Lemay
Salle Baudouin IV, Braine-le-Comte
Baroness
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marutyri
Theater De Veste, Delft
Loes Luca - DOEK!
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tindersticks
Het Depot, Leuven
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lauréats du Concours Reine Elisabeth (violon)
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Popunie presents Voodrish
BIRD, Rotterdam
20:30
Joe Lovano Classic Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Leest, Waalwijk
Golden Earring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 23 maart 2016
20:00
Gare Du Nord
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Daniel Lohues - AOSEM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Michael Kiwanuka
People's Place, Amsterdam
Alex Vargas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Franklin Electric
Paradiso, Amsterdam
20:00
Go Go Berlin
Q-Factory, Amsterdam
19:30
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
Wouter Hamel
Luxor Live, Arnhem
Stef Bos
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Boulevard des Airs
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Edoardo Bennato
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jett Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Veste, Delft
19:30
Saul Williams
Paard, Den Haag
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Deuce Coupe
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
John Buijsman / New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg