Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
PopEi
Eindhoven
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kukeleku
Horst
19:00
Stevenskerk
Nijmegen
15:00
Taveerne Tivoli
Raalte
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
De Weijer
Boxmeer
11:00
De Weijer
Boxmeer
16:00
Café de Herberg
Ommen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Berlage
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
16:00
Roepaen
Ottersum
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel)
Wageningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
15:30
Metropool
Hengelo
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bourla
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Weijer
Boxmeer
18:45
dB's
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bourla
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Salle Baudouin IV
Braine-le-Comte
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Depot
Leuven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Tolhuistuin
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Roma
Antwerpen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Bellevue
Amsterdam
zondag 20 maart 2016
15:00
Marianne Nobel & Menke Meijer
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:30
Marike van Dijk
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Marvin Dee
PopEi, Eindhoven
My Baby
Mezz, Breda
Natalie Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Naturally 7
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Niek Pronk
Sugar Factory, Amsterdam
15:30
Ntjam Rosie's Acoustic Sunday
BIRD, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Stevenskerk, Nijmegen
15:00
PREparty Ribs & Blues m.m.v The Grand East
Taveerne Tivoli, Raalte
20:00
Rob Acda Award FINALE
Patronaat, Haarlem
15:00
Roel Verheggen - Salon Classique
De Weijer, Boxmeer
11:00
Roel Verheggen - Salon Classique
De Weijer, Boxmeer
16:00
RUsh Tribute La Villa Strangiato
Café de Herberg, Ommen
20:30
Ruthie Foster
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Ruud Houweling & Bart de Win
Berlage, Eindhoven
20:15
Sandra van Nieuwland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16:00
Shoutin' red (SE) Sunday Soup
Roepaen, Ottersum
Sir James
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel), Wageningen
20:30
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
Suffocation + Cattle Decapitation
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Symphony X
013, Tilburg
15:30
The Heinoos
Metropool, Hengelo
16:00
The Polecats
dB's, Utrecht
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tindersticks
Bourla, Antwerpen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Vincent Koning
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
19:00
Wilkinson
Melkweg, Amsterdam
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 maart 2016
Alessia Cara
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dez Mona
Paradiso, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ivelvet / Nexo Shape
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Kodian Trio + Stratosphere
Poppodium Volt, Sittard
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
18:45
Maggot Colony
dB's, Utrecht
Racoon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tindersticks
Bourla, Antwerpen
dinsdag 22 maart 2016
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Arms & Sleepers / Sun Glitters
Sugar Factory, Amsterdam
Baroness
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Charl Delemarre
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Golden Earring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joe Lovano Classic Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Larry Carlton
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lauréats du Concours Reine Elisabeth (violon)
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lynda Lemay
Salle Baudouin IV, Braine-le-Comte
Marutyri
Theater De Veste, Delft
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Popunie presents Voodrish
BIRD, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tindersticks
Het Depot, Leuven
woensdag 23 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Alex Vargas
Tolhuistuin, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Harmonie, Leeuwarden
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Cpunt Theater, Hoofddorp
Baroness
De Helling, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Boulevard des Airs
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:30
Broken Brass Ensemble in Paradox
Paradox, Tilburg
20:30
Daniel Lohues - AOSEM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Deuce Coupe
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Edoardo Bennato
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Sneek, Sneek
20:00
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Fuck The Facts
Little Devil, Tilburg
20:00
Gare Du Nord
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Go Go Berlin
Q-Factory, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
JD McPherson
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jett Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
John Buijsman / New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam