Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Cinetol
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Stevenskerk
Nijmegen
19:15
Elandstraatkerk
Den Haag
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
013
Tilburg
20:00
Berlage
Eindhoven
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Mezz
Breda
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel)
Wageningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
De Weijer
Boxmeer
18:45
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
The Waterhole
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Depot
Leuven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Salle Baudouin IV
Braine-le-Comte
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
01:00
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Martinikerk
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
zondag 20 maart 2016
A name for the Moon
Mezz, Breda
17:00
big muffin and the fab 3
De Fles, Spijkenisse
17:00
Fools For Soul
Taverne, Bergen
18:00
Deathrow (IT) + Ars Veneficium (B) + Streams Of Blood (D) + Ethraid En
Little Devil, Tilburg
18:00
Intercambio-Cinema: De Aanslag (El Atentado)
Cinetol, Amsterdam
19:00
Wilkinson
Melkweg, Amsterdam
Suffocation + Cattle Decapitation
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Niek Pronk
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Stevenskerk, Nijmegen
19:15
Haags Toonkunstkoor
Elandstraatkerk, Den Haag
19:45
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
Tindersticks
Bourla, Antwerpen
Klaas Hofstra / Regina Albrink
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Symphony X
013, Tilburg
20:00
Ruud Houweling & Bart de Win
Berlage, Eindhoven
20:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Lente
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
My Baby
Mezz, Breda
Sir James
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel), Wageningen
20:00
Don Airey
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lara Fabian
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Rob Acda Award FINALE
Patronaat, Haarlem
20:00
Colin Self (US)
WORM, Rotterdam
20:00
Dire Straits Tribute
De Bonte Wever, Assen
20:00
Festival de Frikandel
Grounds, Rotterdam
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
Natalie Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ruthie Foster
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hooverphonic
De Zwerver, Oostende
21:30
Bewilder
Rotown, Rotterdam
maandag 21 maart 2016
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tindersticks
Bourla, Antwerpen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
18:45
Maggot Colony
dB's, Utrecht
Alessia Cara
Melkweg, Amsterdam
Racoon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Dez Mona
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Kodian Trio + Stratosphere
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Ivelvet / Nexo Shape
The Waterhole, Amsterdam
dinsdag 22 maart 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Leest, Waalwijk
Loes Luca - DOEK!
Parktheater, Eindhoven
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tindersticks
Het Depot, Leuven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Charl Delemarre
Paradiso, Amsterdam
Golden Earring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marutyri
Theater De Veste, Delft
20:00
Arms & Sleepers / Sun Glitters
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lynda Lemay
Salle Baudouin IV, Braine-le-Comte
Baroness
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Joe Lovano Classic Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Larry Carlton
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lauréats du Concours Reine Elisabeth (violon)
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
Popunie presents Voodrish
BIRD, Rotterdam
woensdag 23 maart 2016
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Harmonie, Leeuwarden
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Veste, Delft
Loes Luca - DOEK!
Scheldetheater, Terneuzen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Stef Bos
Stadstheater Arnhem, Arnhem
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
19:30
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:30
Saul Williams
Paard, Den Haag
19:30
Wim Helsen - Try-out
Nijdrop, Opwijk
20:00
Racoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Gare Du Nord
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Majid Bekkas
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
20:00
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
20:00
Go Go Berlin
Q-Factory, Amsterdam