Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
De Pul
Uden
't Ukien
Kampen
22:00
Altstadt
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
North End
Haarlem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Mezz
Breda
21:00
Monts
Noordbroek
Theater Bellevue
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Jonosh
Asten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Het Raam
Hillegom
Theater 't Onderdak
Sassenheim
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Brogum
Zierikzee
20:00
P60
Amstelveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Rotown
Rotterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
20:00
Metropool
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
V11
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Mezz
Breda
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
Agnietenhof
Tiel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:45
Hedon
Zwolle
15:30
NiXenMeer
Enschede
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
dB's
Utrecht
15:30
Vorstin
Hilversum
Patronaat
Haarlem
16:00
Simplon
Groningen
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
15:00
Cowboy Up
Waardamme
16:30
De Flux
Zaandam
13:30
Fulcotheater
IJsselstein
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
13:30
De Kargadoor
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
zaterdag 18 februari 2017
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jonna Fraser
Effenaar, Eindhoven
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Kolk, Assen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
JW Roy & Band
De Helling, Utrecht
20:15
Karsu
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
Keihard Op Klompen
De Pul, Uden
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen
22:00
La Corneille
Altstadt, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lookapony
Vera, Groningen
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
M.O.P.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:45
Martyn Joseph
TivoliVredenburg, Utrecht
Matt Winson
North End, Haarlem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
19:45
Nadia Reid
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nick Waterhouse
Tolhuistuin, Amsterdam
Orgaanklap
Jonosh, Asten
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
20:00
Rumours + Schaduwland + Walden + Luca Madu
Poppodium Volt, Sittard
Russian Circles
013, Tilburg
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Sean Webster
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Signs of Life - Absolutely Floyd
Brogum, Zierikzee
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
20:00
SOTO
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
The Dears
Rotown, Rotterdam
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Tigre Blanco
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Tonstartssbandht
V11, Rotterdam
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 19 februari 2017
16:00
a balladeer - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Aafke Romeijn + Sväva
Luxor Live, Arnhem
20:00
Amberian Dawn
Patronaat, Haarlem
Anthrax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arnout Hulskamp / Gwyneth Wentink / In Code / Wouter Snoei
Schouwburg Odeon, Zwolle
15:45
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
15:30
Ben Poole
NiXenMeer, Enschede
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Black Metal Matinee w/ Asgrauw e.v.a
dB's, Utrecht
15:30
Blues Café presents Phil Bee
Vorstin, Hilversum
Bløf
Patronaat, Haarlem
16:00
Bruut!
Simplon, Groningen
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dandelion
Patronaat, Haarlem
15:00
Daniel Meade
Cowboy Up, Waardamme
16:30
De Kift - Smutfish
De Flux, Zaandam
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Fulcotheater, IJsselstein
16:00
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Fuse
ATLAS Theater, Emmen
13:30
Haytham Safia
De Kargadoor, Utrecht
19:30
Izzy Bizu
Melkweg, Amsterdam
16:00
Jean Paul Rena
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal