PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -854
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 20 mrt
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:30
Figi Theater
Zeist
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
15:00
Taveerne Tivoli
Raalte
15:00
De Weijer
Boxmeer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
15:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:30
BIRD
Rotterdam
15:30
Metropool
Hengelo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:45
NiX Podium
Enschede
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Theaters Tilburg
Tilburg
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Café de Herberg
Ommen
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Mezz
Breda
16:30
De Flux
Zaandam
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
Little Devil
Tilburg
18:00
Cinetol
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
19:00
Stevenskerk
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:15
Elandstraatkerk
Den Haag
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Bourla
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
WORM
Rotterdam
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel)
Wageningen
20:00
013
Tilburg
2
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
1
20:00
Berlage
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
Rotown
Rotterdam
ma 21 mrt
De Weijer
Boxmeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Bourla
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:45
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
The Waterhole
Amsterdam
di 22 mrt
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Depot
Leuven
Wilminktheater
Enschede
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
1
Theater De Veste
Delft
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Salle Baudouin IV
Braine-le-Comte
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
BIRD
Rotterdam
wo 23 mrt
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

zondag 20 maart 2016

14:30
Marike van Dijk Neushoorn, Leeuwarden
14:30
De Blokfluit in de Slotgracht Figi Theater, Zeist
15:00
Marvin Dee PopEi, Eindhoven
15:00
Henhouse Prowlers + Magnetic Spacemen + Money & The Man Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Vincent Koning Cultuurpodium VANSLAG, Borger
15:00
PREparty Ribs & Blues m.m.v The Grand East Taveerne Tivoli, Raalte
15:00
Roel Verheggen - Salon Classique De Weijer, Boxmeer
15:00
Marianne Nobel & Menke Meijer Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Boppin' around Drachten Iduna, Drachten
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater 't Onderdak, Sassenheim
15:00
Glen Miller Memory Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
15:00
Alex Roeka Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:30
Ntjam Rosie's Acoustic Sunday BIRD, Rotterdam
15:30
The Heinoos Metropool, Hengelo
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:45
Chris Beard NiX Podium, Enschede
16:00
The Polecats dB's, Utrecht
16:00
Incubated: Fluisterzacht - James Blackshaw (GB) Theaters Tilburg, Tilburg
16:00
Lilian Vieira Schouwburg Odeon, Zwolle
16:00
Shoutin' red (SE) Sunday Soup Roepaen, Ottersum
16:00
Guy Smeets / Mojo Man De Bosuil, Weert
16:00
RUsh Tribute La Villa Strangiato Café de Herberg, Ommen
16:00
Lloyd Spiegel The Lane, Oostburg
16:00
Naturally 7 Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
16:00
Kapok / Ricciotti Ensemble Roepaen, Ottersum
16:00
ELECTRA | RACHE Piet Hein Eek, Eindhoven
16:00
Kieran Goss Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
16:15
Baru Gigant, Apeldoorn
16:30
Daniel Cane / Fleur Janssens Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
A name for the Moon Mezz, Breda
16:30
Lucky Fonz III De Flux, Zaandam
16:30
Convoy (NL) Mezz, Breda
17:00
Fools For Soul Taverne, Bergen
17:00
big muffin and the fab 3 De Fles, Spijkenisse
18:00
Deathrow (IT) + Ars Veneficium (B) + Streams Of Blood (D) + Ethraid En Little Devil, Tilburg
18:00
Intercambio-Cinema: De Aanslag (El Atentado) Cinetol, Amsterdam
Foto Suffocation + Cattle Decapitation
Suffocation + Cattle Decapitation Doornroosje, Nijmegen
1
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion Stevenskerk, Nijmegen
19:00
Wilkinson Melkweg, Amsterdam
19:00
Niek Pronk Sugar Factory, Amsterdam
19:15
Haags Toonkunstkoor Elandstraatkerk, Den Haag
19:45
7 Layers Sessions Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lara Fabian Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Tindersticks Bourla, Antwerpen
20:00
Rob Acda Award FINALE Patronaat, Haarlem
20:00
Dire Straits Tribute De Bonte Wever, Assen
20:00
Colin Self (US) WORM, Rotterdam
Sir James Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel), Wageningen
20:00
Symphony X 013, Tilburg
2
20:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Lente Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Klaas Hofstra / Regina Albrink Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Sisters of Mercy Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto My Baby
My Baby Mezz, Breda
1
20:00
Ruud Houweling & Bart de Win Berlage, Eindhoven
20:00
Don Airey Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Festival de Frikandel Grounds, Rotterdam
20:15
Natalie Merchant TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Sandra van Nieuwland Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Straight No Chaser TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ruthie Foster LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Hooverphonic De Zwerver, Oostende
21:30
Bewilder Rotown, Rotterdam

maandag 21 maart 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour De Weijer, Boxmeer
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tindersticks Bourla, Antwerpen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek De Kleine Komedie, Amsterdam
18:45
Maggot Colony dB's, Utrecht
Foto Alessia Cara
Alessia Cara Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Dez Mona Paradiso, Amsterdam
Foto Racoon
Racoon AFAS Circustheater, Scheveningen
1
20:00
Kodian Trio + Stratosphere Poppodium Volt, Sittard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Beatrix Theater, Utrecht
20:00
The Sisters of Mercy Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Ivelvet / Nexo Shape The Waterhole, Amsterdam

dinsdag 22 maart 2016

Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tindersticks Het Depot, Leuven
Lebbis - De Paardenpoetser Wilminktheater, Enschede
1
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten Theater De Kolk, Assen
Loes Luca - DOEK! Parktheater, Eindhoven
Foto Charl Delemarre
Charl Delemarre Paradiso, Amsterdam
1
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden Theater De Leest, Waalwijk
1
Marutyri Theater De Veste, Delft
20:00
Arms & Sleepers / Sun Glitters Sugar Factory, Amsterdam
Baroness Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lynda Lemay Salle Baudouin IV, Braine-le-Comte
Foto Golden Earring
Golden Earring Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Sara Kroos - Doorgefokt Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Larry Carlton Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:30
Joe Lovano Classic Quartet LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lauréats du Concours Reine Elisabeth (violon) Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
22:00
Popunie presents Voodrish BIRD, Rotterdam

woensdag 23 maart 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -854