Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paradox
Tilburg
People's Place
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Groene Engel
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Hof 88
Almelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Willem
Papendrecht
Koningshof
Maassluis
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Mister Kitchen
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Baroeg
Rotterdam
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Willemeen
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 23 maart 2016
20:00
The Franklin Electric
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boulevard des Airs
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
JD McPherson
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Jett Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem
20:00
Fuck The Facts
Little Devil, Tilburg
Edoardo Bennato
Koninklijk Circus, Brussel
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Baroness
De Helling, Utrecht
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Sneek, Sneek
20:30
John Buijsman / New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
Wouter Hamel
Luxor Live, Arnhem
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Cpunt Theater, Hoofddorp
Prong
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Daniel Lohues - AOSEM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Vargas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Broken Brass Ensemble in Paradox
Paradox, Tilburg
Michael Kiwanuka
People's Place, Amsterdam
21:00
Deuce Coupe
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Speel je favoriete cover-avond
Cul de Sac, Tilburg
donderdag 24 maart 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dekoor - Close Harmony
Theater de Griffioen, Amstelveen
Loes Luca - DOEK!
Orpheus, Apeldoorn
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniel Lohues
De Molenberg, Delfzijl
Stef Bos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sir James
Mister Kitchen, Amsterdam
Mbongwana Star
BIRD, Rotterdam
John Buijsman / New Cool Collective
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Poison Idea
Baroeg, Rotterdam
Tourist LeMC (BE) + support - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
19:30
Prong
Melkweg, Amsterdam
19:30
Joey Cape
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Nargaroth
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Grindfeast W/ Rectal Smegma (album Release) + Fuck The Facts + Support
Willemeen, Arnhem
American Young / Loveless Effect / Sasha McVeigh
Melkweg, Amsterdam
JD McPherson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Paradiso, Amsterdam
Racoon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Danny Vera
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
I Am Oak
OT301, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Het Depot, Leuven
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bombay
Hedon, Zwolle
20:00
Kakkmaddafakka + Support
Patronaat, Haarlem
20:00
Niels Geusebroek
Paard, Den Haag
Amon Amarth
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Friends of the Family
Paard, Den Haag
20:00
Ares - Beter Niet Dood tour
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Metal Panel
Victorie, Alkmaar
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Roots & Cultures #3
Grounds, Rotterdam
20:00
Bandtalent
Gebr. De Nobel, Leiden
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rico & Sticks #OpgezewolleTotNu
Hedon, Zwolle
20:15
Sandra van Nieuwland
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Frank Boeijen
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
3J'S
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Joris Linssen & caramba - STROOM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg