Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Grenswerk
Venlo
Willemeen
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Roepaen
Ottersum
Melkweg
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Biebob
Vosselaar
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Atak
Enschede
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Le Forum
Liège
20:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Effenaar
Eindhoven
Annabel
Rotterdam
20:00
N9
Eeklo
20:00
Zaantheater
Zaandam
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
De Pul
Uden
20:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Cafe The Pub
Peer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Helling
Utrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Grand Theatre
Groningen
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
013
Tilburg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Extase
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Azotod
De Meern
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Perifeer
Deventer
21:00
Energiehuis
Dordrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vera
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Café Bolle
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Café de Herberg
Ommen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
21:30
Metropool
Hengelo
vrijdag 25 maart 2016
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
Stef Bos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
My Baby
Grenswerk, Venlo
Eye On The Prize
Willemeen, Arnhem
John Buijsman / New Cool Collective
Oude Luxor Theater, Rotterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
De Doelen, Rotterdam
17:00
Kissing Jane
Concerto, Amsterdam
19:00
Makaya McCraven
Paradiso, Amsterdam
19:00
Take Offense
Little Devil, Tilburg
19:00
Stringtime Niederrhein
Roepaen, Ottersum
Exodus
Melkweg, Amsterdam
Burning Down Alaska + Casey + Acres
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Bastard Fest: Peter Pan Speedrock (Farewell Tour)
Mezz, Breda
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Paard, Den Haag
20:00
Boudewijn de Groot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
I Am Oak
Hedon, Zwolle
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Agnietenhof, Tiel
20:00
Prong
Biebob, Vosselaar
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The B-Movie Orchestra
Patronaat, Haarlem
20:00
The Cool Quest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mark Foggo
Duycker, Hoofddorp
20:00
Causes
Atak, Enschede
20:00
Lil Kleine Topdown Tour
Luxor Live, Arnhem
20:00
Vandenplas
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Gipsy Kings
Le Forum, Liège
20:00
I Muvrini
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
20:00
Laloum / Mozart
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Frederik Rising / Pearl Jamming
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
King Shiloh Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
Kenny B
Annabel, Rotterdam
20:00
The Henhouse Prowlers
N9, Eeklo
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Zaantheater, Zaandam
SweetKiss Momma
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Jesus Chrysler Superstar / Leave Scars / Warrior Soul
De Pul, Uden
20:00
PYURE Lente Concert
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Clouseau
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Deo
Sound Dog, Breda
20:00
Jacle Bow
Cafe The Pub, Peer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Bertolf
De Helling, Utrecht
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
De Muze, Noordwijk
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Meervaart, Amsterdam
20:15
Omnia - Celtic World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Maas
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Mbongwana Star
Grand Theatre, Groningen
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
20:30
Julian Sas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rico & Sticks #OpgezwolleTotNu
Patronaat, Haarlem
20:30
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Van Canto
013, Tilburg
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Antimatter / Kristoffer Gildenlow
Boerderij, Zoetermeer
20:30
013 op locatie: Bombay
Extase, Tilburg
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Moke
Fluor, Amersfoort
20:30
Sons of Kemet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Cho
P3, Purmerend
20:30
Rufus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Larry Carlton
Spirit of 66, Verviers
20:30
Monday Patriots
CHV Noordkade, Veghel
20:30
DEF P 30 JAAR IN HET VAK: 30xPi TOUR + STONE E + MCGYVER + SPINAL + EN
Victorie, Alkmaar
20:30
Magrudergrind / Primitive Man
dB's, Utrecht
20:30
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
20:30
Jeroen Kant / Roos Blufpand
Gigant, Apeldoorn
20:30
Jason Bouman / Martijn Fischer
Azotod, De Meern
20:30
Blue J / Marjon van Iwaarden
Paard, Den Haag
20:30
Tomoko Sauvage
De Perifeer, Deventer
21:00
Harry Sacksioni
Energiehuis, Dordrecht
21:00
Mala Vita
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Indian Askin + Adam & The Relevants
Vera, Groningen
21:00
Niels Geusebroek
Metropool, Hengelo
21:00
Wooden Soldiers
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Maureens + Wilson
Luxor Live, Arnhem
21:00
Canvas Blanco / Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
21:00
Diff
Café Bolle, Tilburg
21:00
Cast Ashore / Fierce Morgan
Cul de Sac, Tilburg
21:00
NIKX (reünie concert)
Café de Herberg, Ommen
21:00
Destinys Child Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Gary Bartz Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Tal National
RASA, Utrecht
21:00
Bear Bozeman / Lola / Ralph Bijvoet / Rufus Kain / Suzewind
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
21:30
Emre Aydin
Metropool, Hengelo