Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
ACU
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Oedipus
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Het Dolhuys
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Metropool
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
Hofman
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Statenzaal
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
woensdag 22 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:30
Hockey Dad
ACU, Utrecht
20:15
Moya Brennan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bonobo
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 23 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
20:30
FABELHAFT / Ocobar - O die zee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Lil Uzi Vert
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
St. Tropez
Oedipus, Amsterdam
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Joe McMahon / Nothington
Winston, Amsterdam
Tycho
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joanne Shaw Taylor
De Roma, Antwerpen
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Het verlangen van Yuri Honing
De Nieuwe Kolk, Assen
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
FEWS
Botanique, Brussel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
Waylon
Paard, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
Drive Like Maria
Paard, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wende Snijders
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Accrasicauda / Iguana Death Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hockey Dad
Vera, Groningen
20:00
Lucky Chops / Rilan & The Bombardiers
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Arianne Abbestee
Het Dolhuys, Haarlem
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Moya Brennan
Metropool, Hengelo
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Whoop! Crazy Color Party
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Ins Blau, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
TenTemPiés
Merleyn, Nijmegen
Weval
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
Popunie Live presents AliaZ Acoustic
BIRD, Rotterdam
20:30
Mokoomba
LantarenVenster, Rotterdam
Ten Fé
Rotown, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Idea, Soest
20:30
Daniel Meade
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Cultuurteelt
013, Tilburg
Glenn Hughes
013, Tilburg
Matthew and the Atlas
EKKO, Utrecht
Matt Winson
Hofman, Utrecht
20:00
The Orwells
De Helling, Utrecht
20:00
JP Harris & Chance McCoy (Old Crow Medicine Show)
TivoliVredenburg, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Klooster, Woerden
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Zwols Songwriters Gilde Presenteert Paulusma
Statenzaal, Zwolle
20:00
O'G3NE
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 24 februari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Barrelhouse
P60, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen & Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
Raquel Tavares
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Gert Vandenberghe / Whittlesea
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:30
The Orwells
Tolhuistuin, Amsterdam
The Weeknd
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rozalén
Melkweg, Amsterdam
20:00
Survive
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Maarten Hogenhuis / Morris Kliph
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
17:00
Ten Fé
Concerto, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kensington
Lotto Arena, Antwerpen