PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -852
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 22 feb
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater aan de Schie
Schiedam
Spant!
Bussum
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
13:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Paradiso
Amsterdam
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
Altstadt
Eindhoven
1
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
ACU
Utrecht
Metropool
Hengelo
1
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
do 23 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Musis
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
1
19:30
Het Dolhuys
Haarlem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Roma
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Rotown
Rotterdam
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
2
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Volta
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
2
013
Tilburg
2
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Paard
Den Haag
1
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Hofman Café
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
013
Tilburg
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
1
1
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Statenzaal
Zwolle
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Oedipus
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden

woensdag 22 februari 2017

Daniël Arends - De Afterparty Wilminktheater, Enschede
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de Lach Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schaffelaartheater, Barneveld
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Foxygen Paradiso, Amsterdam
2
19:30
Jacob Whitesides Melkweg, Amsterdam
1
Foto Bonobo
Bonobo TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
Foto Declan McKenna
Declan McKenna Altstadt, Eindhoven
1
20:00
Watskeburt?! - de musical Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wende Snijders Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tom Walker Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
ELLA De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Lisa Mitchell Sugar Factory, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem Zaantheater, Zaandam
20:00
Chuck Prophet Bitterzoet, Amsterdam
Foto Klangstof
Klangstof Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
Gharib Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Agnietenhof, Tiel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Spant!, Bussum
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater Sneek, Sneek
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Veste, Delft
20:15
Moya Brennan TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Welkom bij de Fresku Show Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Hockey Dad ACU, Utrecht
Foto Lucky Chops
Lucky Chops Metropool, Hengelo
1
1
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman Brood Academie on Tour Paradiso, Amsterdam
21:00
Cosmonauts V11, Rotterdam
22:00
JP Harris & Chance McCoy Merleyn, Nijmegen
22:00
Kim Hoorweg, Jens Dreijer, Nick Croes & Ferry Lagendijk BIRD, Rotterdam

donderdag 23 februari 2017

André Manuel - De Onzen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Willem, Papendrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Theater Ins Blau, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Blauwe Kei, Veghel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Leest, Waalwijk
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts Musis, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer HAN Campustheater, Nijmegen
1
19:30
Arianne Abbestee Het Dolhuys, Haarlem
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
AA Nights Gebr. De Nobel, Leiden
Joanne Shaw Taylor De Roma, Antwerpen
20:00
JP Harris & Chance McCoy (Old Crow Medicine Show) TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Hockey Dad Vera, Groningen
20:00
Lucky Chops / Rilan & The Bombardiers De Oosterpoort, Groningen
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Destructive Penguins Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Ten Fé
Ten Fé Rotown, Rotterdam
1
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Orwells De Helling, Utrecht
2
20:00
Maggie Rogers Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Whoop! Crazy Color Party Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
Foto Tycho
Tycho Melkweg, Amsterdam
2
Foto Glenn Hughes
Glenn Hughes 013, Tilburg
2
20:00
O'G3NE Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Drive Like Maria
Drive Like Maria Paard, Den Haag
1
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:00
Joe McMahon / Nothington Winston, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Matt Winson Hofman Café, Utrecht
20:00
FEWS Botanique, Brussel
20:00
Wende Snijders Agora Theater Druten, Druten
20:00
Cultuurteelt 013, Tilburg
20:00
The Kik Doornroosje, Nijmegen
20:00
Philippe Geubels De Nieuwe Kolk, Assen
1
1
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Idea, Soest
20:15
Chris Silos - Pierewaaien Schouwburg Almere, Almere
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard De Molenberg, Delfzijl
20:15
Zwols Songwriters Gilde Presenteert Paulusma Statenzaal, Zwolle
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Het Klooster, Woerden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Wim Helsen Diligentia, Den Haag
20:30
Moya Brennan Metropool, Hengelo
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Mokoomba LantarenVenster, Rotterdam
20:30
St. Tropez Oedipus, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Welkom bij de Fresku Show De Harmonie, Leeuwarden
Pagina -852