Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
22:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Biebob
Vosselaar
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
22:15
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Feesthallen Slump
Bant
20:00
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Asgard
Beverwijk
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Azotod
De Meern
21:00
STECK
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Popcentrale
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
16:00
Atak
Enschede
NiXenMeer
Enschede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Zwerver
Oostende
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
23:45
Annabel
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
vrijdag 25 maart 2016
20:30
Monday Patriots
CHV Noordkade, Veghel
My Baby
Grenswerk, Venlo
20:30
Larry Carlton
Spirit of 66, Verviers
22:00
Lemon (NL)
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Prong
Biebob, Vosselaar
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Zaantheater, Zaandam
20:30
Antimatter / Kristoffer Gildenlow
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Omnia - Celtic World
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
I Am Oak
Hedon, Zwolle
zaterdag 26 maart 2016
Peter Pan Speedrock / The Shavers
Victorie, Alkmaar
17:00
Vince (Blues)
Café de Pilaren, Alkmaar
Eye On The Prize
De Meester, Almere
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Addicted to Blues - Een musical over Billie Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Iba Mahr
P60, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Paus
Paradiso, Amsterdam
21:00
Berget Lewis
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
`t Vlaggenschip / Black Acid
Winston, Amsterdam
21:00
Brood Ma / iTAL tEK / Lafawndah
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Are You Experienced?
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kygo
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kirk Knight
Melkweg, Amsterdam
Hollywood Undead
Melkweg, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Clouseau - Tour 2016
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
22:15
Lenn Hammond + Dubtown Band
Luxor Live, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Racoon
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
RockTribute
Feesthallen Slump, Bant
20:00
Krystl
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Anthony's Putsch
Taverne, Bergen
20:00
The Workmates
Asgard, Beverwijk
21:00
Dolf Jansen / LSB Experience
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:00
3J'S
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:00
Go March
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Nekfeu
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Johnny Hallyday
Paleis 12, Brussel
20:00
I Muvrini
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Paazotod Party
Azotod, De Meern
21:00
D.I.S.C.O
STECK, Delft
20:30
EP RELEASE JUNKIE AND THE HALO
Paard, Den Haag
20:00
Bertolf
Paard, Den Haag
20:00
Mbongwana Star
Paard, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Burger Band Clash
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Frank en the Club
Popcentrale, Dordrecht
Circle Percussion - Bang! That Drum
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
The Doots + A Million Strong
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
16:00
Legendsofmusic: LOUIS! What A Wonderful World feat. Michael Varekamp &
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
20:00
Larry Carlton
Atak, Enschede
16:00
Metalyard - 7th Symphony / Abrupt Demise / Disquiet / Endymæria / ForC
Atak, Enschede
Diff
NiXenMeer, Enschede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Tal National
Vera, Groningen
20:30
Kakkmaddafakka
Simplon, Groningen
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hamon Martin Quintet
De Oosterpoort, Groningen
Stef Bos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Klangkarussell
Patronaat, Haarlem
19:30
Pauw
Patronaat, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Niels Geusebroek
Nieuwe Nor, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Robby Valentine (A tribute to Queen)
Manifesto, Hoorn
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
40UP
De Harmonie, Leeuwarden
Asteriks Special: DeWolff
Podium Asteriks, Leeuwarden
Lil Kleine - Topdown Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mister and Mississippi
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Juju & Jordash / Palms Trax
Doornroosje, Nijmegen
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
Loes Luca - DOEK!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Monster Magnet
De Zwerver, Oostende
21:00
Vanden Plas + Black Knight
P3, Purmerend
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
23:45
Tears w/ Bonobo & Palmbomen II
Annabel, Rotterdam
22:00
Feverdog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
The Tinstars
Rotown, Rotterdam
20:30
Iris Penning
De Lege Ruimte, Rotterdam