Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
Zaantheater
Zaandam
21:00
Babylon
Woerden
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Garage
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Stathe
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Jaarbeurs Utrecht
Utrecht
19:45
De Helling
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
18:30
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
23:45
Annabel
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
16:00
Atak
Enschede
NiXenMeer
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Popcentrale
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
vrijdag 25 maart 2016
Exodus
Melkweg, Amsterdam
19:00
Makaya McCraven
Paradiso, Amsterdam
17:00
Kissing Jane
Concerto, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Moke
Fluor, Amersfoort
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
20:00
Boudewijn de Groot
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
DEF P 30 JAAR IN HET VAK: 30xPi TOUR + STONE E + MCGYVER + SPINAL + EN
Victorie, Alkmaar
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 maart 2016
20:30
Kovacs
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The B-Movie Orchestra
De Peppel, Zeist
Angela Groothuizen - IKIGAI
Zaantheater, Zaandam
21:00
Daisy D. / Derivation / Jerry Knives Band
Babylon, Woerden
20:00
Dukdalf presenteert: Metal w/ Bloid || Onkt || Selfmachine
Dukdalf, Wieringerwerf
21:30
90s NOW!
De Bosuil, Weert
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Klezmajeur
Theater de Garage, Venlo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Sam Rodrigues
Stathe, Utrecht
20:30
Obese / She Loves Pablo / The Mad Baron
dB's, Utrecht
20:30
Bombay
EKKO, Utrecht
20:00
Misfits
Jaarbeurs Utrecht, Utrecht
19:45
Monomyth
De Helling, Utrecht
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Trijntje Oosterhuis
A9 studios, Uitgeest
20:30
Gare Du Nord - Stronger
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
18:30
Gorguts
013, Tilburg
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lilian Vieira
Agnietenhof, Tiel
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
catch-a-coon
De Fles, Spijkenisse
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Boudewijn de Groot
Theater Sneek, Sneek
20:00
Douglas Firs
De Casino, Sint-Niklaas
23:45
Tears w/ Bonobo & Palmbomen II
Annabel, Rotterdam
22:00
Feverdog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
The Tinstars
Rotown, Rotterdam
20:30
Iris Penning
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
The Underachievers
BIRD, Rotterdam
20:30
Josee Koning en Batida
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
20:00
King Shiloh Soundsystem
WORM, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Hoftheater, Raalte
21:00
Vanden Plas + Black Knight
P3, Purmerend
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Monster Magnet
De Zwerver, Oostende
23:00
Juju & Jordash / Palms Trax
Doornroosje, Nijmegen
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
Loes Luca - DOEK!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mister and Mississippi
Leidse Schouwburg, Leiden
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
40UP
De Harmonie, Leeuwarden
Asteriks Special: DeWolff
Podium Asteriks, Leeuwarden
Lil Kleine - Topdown Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Robby Valentine (A tribute to Queen)
Manifesto, Hoorn
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Niels Geusebroek
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Klangkarussell
Patronaat, Haarlem
19:30
Pauw
Patronaat, Haarlem
21:30
Tal National
Vera, Groningen
20:30
Kakkmaddafakka
Simplon, Groningen
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hamon Martin Quintet
De Oosterpoort, Groningen
Stef Bos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
20:00
Larry Carlton
Atak, Enschede
16:00
Metalyard - 7th Symphony / Abrupt Demise / Disquiet / Endymæria / ForC
Atak, Enschede
Diff
NiXenMeer, Enschede
21:00
The Doots + A Million Strong
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Parktheater, Eindhoven
16:00
Legendsofmusic: LOUIS! What A Wonderful World feat. Michael Varekamp &
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Frank en the Club
Popcentrale, Dordrecht
Circle Percussion - Bang! That Drum
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Burger Band Clash
Burgerweeshuis, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
EP RELEASE JUNKIE AND THE HALO
Paard, Den Haag
20:00
Bertolf
Paard, Den Haag