Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Bar
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Noorderkerk
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgemaal
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
13:00
Splendor
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
The Bull's Eye
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Fuse
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
vrijdag 24 februari 2017
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diggy Dex
Metropool, Hengelo
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Band of Friends
Duycker, Hoofddorp
20:30
Schwarzblut
Duycker, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Yuri Honing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Alex Roeka
Theater Aan de Slinger, Houten
22:00
NOISEKICK ON TOUR (18+)
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Matthew and the Atlas
Het Depot, Leuven
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Drive Like Maria
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Iggy Pop Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Frank Boeijen
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Les Freres Smith
Grounds, Rotterdam
21:00
Hockey Dad
V11, Rotterdam
20:30
Pablo Held
LantarenVenster, Rotterdam
Clone Records
Bar, Rotterdam
20:00
Waylon
Rotown, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Idea, Soest
19:00
metal battle: The Invict + Inferum + Ocean Depths + Stone Burner
Little Devil, Tilburg
20:30
Levi Manner
EKKO, Utrecht
20:15
TenTemPiés
De Helling, Utrecht
20:00
King Champion Sounds
dB's, Utrecht
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Silhouette Dvd-Presentatie + Support: Picklelegaz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Airbag (NO)
Boerderij, Zoetermeer
22:30
JeBroer
Hedon, Zwolle
Toontje Lager
Hedon, Zwolle
zaterdag 25 februari 2017
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Classic Albums: Nirvana Unplugged
De Meester, Almere
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
United Voices of Rock
P60, Amstelveen
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:30
Yoruba Soul Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Club Mozaïek Live: Gerson Main / Sarah-Jane
Podium Mozaiek, Amsterdam
Izaline Calister
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Sango
Paradiso, Amsterdam
20:00
Andrea Vasi / Ellen Valkenburg / James Oesi
Concertgemaal, Amsterdam
Khalid
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Beatbusters
Melkweg, Amsterdam
20:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
Ten Fé
Sugar Factory, Amsterdam
SOHN
Melkweg, Amsterdam
19:30
Youngr
Melkweg, Amsterdam
16:00
Snowapple
Concerto, Amsterdam
13:00
Sound Stories
Splendor, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rival Sons
Trix, Antwerpen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
20:00
Lou Patty+ Of Stone and Fire + Relffoxes + Graansilo
Willemeen, Arnhem
Spinvis
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
The Highland Sell-outs
The Bull's Eye, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:30
Windbroke
BREStheater, Brielle
20:00
Het Zesde Metaal
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Het Zesde Metaal
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Clone Records
Fuse, Brussel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:30
The High Weeds
Paard, Den Haag
The Kik
Paard, Den Haag
The Analogues - Sgt. Pepper
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
SFB
Paard, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
20:00
Evan Dain & band
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
JazzLab Session: Tribute to Stevie Wonder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Meerpaal, Dronten
22:00
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Iguana Death Cult
Area 51 Skatepark, Eindhoven