Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
23:00
Atak
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
Edesche Concertzaal
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Mezz
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Cultuurcentrum Asse
Asse
20:30
Brigant
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
IJsselhallen
Zwolle
IJsselhallen
Zwolle
JH Knipperlicht
Zulte
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Harbour Jazzclub
Winschoten
21:30
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Artishock
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
V11
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Corneel
Lelystad
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 24 februari 2017
22:00
FEWS
Vera, Groningen
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Juhana Livonen
StudioGonz, Gouda
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - De Onzen
De Reggehof, Goor
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
23:00
Waves met Gurney Champion en Mairo Nawaz
Atak, Enschede
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
De Kleine Willem, Enschede
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Strand Of Oaks
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
FABELHAFT
Cultura, Ede
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Eva Almagor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Bibelot, Dordrecht
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Traumahelikopter
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
20:15
Daniel Meade
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Hypochristmutreefuzz
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
20:15
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tangarine
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
Natalia
Cultuurcentrum Asse, Asse
20:30
Iguana Death Cult
Brigant, Arnhem
Welkom bij de Fresku Show
Posttheater, Arnhem
Ronnie Flex
Gigant, Apeldoorn
Kensington
Lotto Arena, Antwerpen
Raquel Tavares
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Gert Vandenberghe / Whittlesea
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:30
The Orwells
Tolhuistuin, Amsterdam
The Weeknd
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rozalén
Melkweg, Amsterdam
20:00
Survive
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Maarten Hogenhuis / Morris Kliph
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
17:00
Ten Fé
Concerto, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
P60, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen & Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 februari 2017
K3
IJsselhallen, Zwolle
K3
IJsselhallen, Zwolle
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Def Americans
De Peppel, Zeist
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De hoogte, Winsum
20:30
Bruut!
Harbour Jazzclub, Winschoten
21:30
Bunch of Bastards / Dead Wizards
Nederland Drie, Wateringen
20:00
O'G3NE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
The Mysterons
EKKO, Utrecht
20:30
Kalio Gayo
TivoliVredenburg, Utrecht
Apocalyptica
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Israel Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kapok
Molen De Ster, Utrecht
Waylon
TivoliVredenburg, Utrecht
Taking Back Sunday
TivoliVredenburg, Utrecht
Orgaanklap
dB's, Utrecht
Natalia
C.C. De Kruisboog, Tienen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Boneheadz
De Fles, Spijkenisse
22:00
Shaggy Dogs
Artishock, Soest
21:00
The Ataris + Slimboy + Long Way Down
Het Bolwerk, Sneek
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Welkom bi de Fresku Show
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Charles Adrian Band & Tommy M on Sax
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Dool
Rotown, Rotterdam
21:00
Justin Kauflin Trio
LantarenVenster, Rotterdam
FEWS
V11, Rotterdam
Weval (live)
Maassilo, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tangarine
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Guy Verlinde & The Houserockers
De Zwerver, Oostende
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Theater Zinin, Nijverdal
Fleddy Melculy
Merleyn, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Robby Valentine - Tribute to Queen
Corneel, Lelystad
19:30
Ronnie Flex
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Mob Rules; 50 jaar Tjalling
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Dry Riverbed Trio / Jack Bottleneck / Reverse Cowgirls
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Yuri Honing
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Diggy Dex
Manifesto, Hoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp