PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -851
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 feb
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Cultuurcentrum Asse
Asse
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultura
Ede
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Bar
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
6
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
5
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Brigant
Arnhem
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Mezz
Breda
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
Hedon
Zwolle
23:00
Simplon
Groningen
23:00
Atak
Enschede
23:00
Patronaat
Haarlem
za 25 feb
Stadstheater Arnhem
Arnhem
C.C. De Kimpel
Bilzen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Theater De Omval
Diemen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
JH Knipperlicht
Zulte
dB's
Utrecht
1
Fuse
Brussel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Aan de Slinger
Houten
13:00
Splendor
Amsterdam
IJsselhallen
Zwolle

vrijdag 24 februari 2017

19:00
metal battle: The Invict + Inferum + Ocean Depths + Stone Burner Little Devil, Tilburg
20:00
Wende Snijders Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Yuri Honing Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw / Maarten Hogenhuis / Morris Kliph Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen & Band Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Kik Patronaat, Haarlem
Foto Weval
Weval TivoliVredenburg, Utrecht
1
Natalia Cultuurcentrum Asse, Asse
20:00
Barrelhouse P60, Amstelveen
20:00
Silhouette Dvd-Presentatie + Support: Picklelegaz Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Philippe Geubels De Harmonie, Leeuwarden
20:00
FABELHAFT Cultura, Ede
20:00
Juhana Livonen StudioGonz, Gouda
20:00
King Champion Sounds dB's, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Def Americans Paard, Den Haag
20:00
Matthew and the Atlas Het Depot, Leuven
20:00
Typhoon - Moro Lobi Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rozalén Melkweg, Amsterdam
20:00
Waylon Rotown, Rotterdam
Foto O'G3NE - Three Times A Lady
O'G3NE - Three Times A Lady Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Jandino Asporaat - Keihard van Beresteyn, Veendam
20:00
The Soul of Spanish Harlem Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Clone Records Bar, Rotterdam
Foto The Weeknd
The Weeknd Ziggo Dome, Amsterdam
6
1
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hypochristmutreefuzz M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Survive Bitterzoet, Amsterdam
1
20:15
Daniel Meade Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Het Musiater, Zevenaar
20:15
Frank Boeijen Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater Idea, Soest
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Alex Roeka Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
20:15
Tangarine Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Cabarestafette Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
TenTemPiés De Helling, Utrecht
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Levi Manner EKKO, Utrecht
20:30
LOS - VAST Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Airbag (NO) Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Pablo Held LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Orwells Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
5
20:30
Schwarzblut Duycker, Hoofddorp
20:30
Gert Vandenberghe / Whittlesea Workship op de Ceuvel, Amsterdam
Foto Welkom bij de Fresku Show
Welkom bij de Fresku Show Posttheater, Arnhem
1
20:30
Iguana Death Cult Brigant, Arnhem
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot De Kleine Willem, Enschede
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV Volta, Amsterdam
20:30
The Naked Sweat Drips Paard, Den Haag
20:45
Drive Like Maria Doornroosje, Nijmegen
21:00
Alaafeloos Mezz, Breda
21:00
Iggy Pop Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
Rob Klerkx & the Secret Bibelot, Dordrecht
21:00
Les Freres Smith Grounds, Rotterdam
21:00
Band of Friends Duycker, Hoofddorp
21:00
Hockey Dad V11, Rotterdam
21:00
Strand Of Oaks Blue Collar Hotel, Eindhoven
Raquel Tavares North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Traumahelikopter Burgerweeshuis, Deventer
22:00
NOISEKICK ON TOUR (18+) Neushoorn, Leeuwarden
22:00
FEWS Vera, Groningen
22:00
Eva Almagor Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
JeBroer Hedon, Zwolle
23:00
Freaks Of The Forest Simplon, Groningen
23:00
Waves met Gurney Champion en Mairo Nawaz Atak, Enschede
23:00
Dimitri / Rachelle Grooten / Ramos Patronaat, Haarlem

zaterdag 25 februari 2017

Spinvis Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. De Kimpel, Bilzen
René van Meurs - Even goede vrienden TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
3JS - U2, The Joshua Tree Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - De Afterparty Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Arto Theater, Schoonhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de Lach Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Scheldetheater, Terneuzen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Meervaart, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset JH Knipperlicht, Zulte
Foto Orgaanklap
Orgaanklap dB's, Utrecht
1
Clone Records Fuse, Brussel
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Aan de Slinger, Houten
13:00
Sound Stories Splendor, Amsterdam
Foto K3
K3 IJsselhallen, Zwolle
Pagina -851