Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Molen De Ster
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Concertgemaal
Amsterdam
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Harbour Jazzclub
Winschoten
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Corneel
Lelystad
V11
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
'T Uilekot
Herzele
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Nederland Drie
Wateringen
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Artishock
Soest
22:00
The Bull's Eye
Assen
22:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Amer
Amen
Theater de Stoep
Spijkenisse
’t Kleine Kerkje
Gieterveen
C.C. Zomerloos
Gistel
IJsselhallen
Zwolle
12:30
Grounds
Rotterdam
13:00
Hedon
Zwolle
13:00
Hedon
Zwolle
13:30
Het Kielzog
Hoogezand
13:30
De Kargadoor
Utrecht
IJsselhallen
Zwolle
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Theater Sneek
Sneek
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
The Lane
Oostburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Laporte
Meppel
Ziggo Dome
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
WORM
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
zaterdag 25 februari 2017
20:00
Monsters of Rock- Metallica, Rammstein & AC/DC tributes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
O'G3NE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Beatbusters
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Kapok
Molen De Ster, Utrecht
Khalid
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Dry Riverbed Trio / Jack Bottleneck / Reverse Cowgirls
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lou Patty+ Of Stone and Fire + Relffoxes + Graansilo
Willemeen, Arnhem
20:00
Andrea Vasi / Ellen Valkenburg / James Oesi
Concertgemaal, Amsterdam
20:00
Evan Dain & band
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Welkom bi de Fresku Show
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Meerpaal, Dronten
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Airbag (NO)
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Zaantheater, Zaandam
20:30
Israel Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
Apocalyptica
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Raquel Tavares
De Oosterpoort, Groningen
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
20:30
Windbroke
BREStheater, Brielle
20:30
Tangarine
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De hoogte, Winsum
20:30
Kalio Gayo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Mysterons
EKKO, Utrecht
20:30
Bruut!
Harbour Jazzclub, Winschoten
20:30
Sango
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cazz Major
Simplon, Groningen
20:30
United Voices of Rock
P60, Amstelveen
20:30
Shawn James
NiXenMeer, Enschede
20:30
The High Weeds
Paard, Den Haag
20:30
Def Americans
De Peppel, Zeist
20:30
Mob Rules; 50 jaar Tjalling
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Robby Valentine - Tribute to Queen
Corneel, Lelystad
FEWS
V11, Rotterdam
21:00
Seratones
Metropool, Hengelo
21:00
Diggy Dex
Manifesto, Hoorn
21:00
Justin Kauflin Trio
LantarenVenster, Rotterdam
Dool
Rotown, Rotterdam
21:00
JazzLab Session: Tribute to Stevie Wonder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Ataris + Slimboy + Long Way Down
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Plutonium
StudioGonz, Gouda
21:00
String Carpet
'T Uilekot, Herzele
Izaline Calister
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Bunch of Bastards / Dead Wizards
Nederland Drie, Wateringen
21:30
Boneheadz
De Fles, Spijkenisse
21:30
Club Mozaïek Live: Gerson Main / Sarah-Jane
Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Fleddy Melculy
Merleyn, Nijmegen
22:00
Charles Adrian Band & Tommy M on Sax
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Shaggy Dogs
Artishock, Soest
22:00
The Highland Sell-outs
The Bull's Eye, Assen
22:30
Yoruba Soul Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
zondag 26 februari 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
Stackhouse
De Amer, Amen
Teus Nobel - Social Music
Theater de Stoep, Spijkenisse
Snowapple
’t Kleine Kerkje, Gieterveen
Joanne Shaw Taylor
C.C. Zomerloos, Gistel
K3
IJsselhallen, Zwolle
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
13:00
Raw Essence - Dance & Rap Battles
Hedon, Zwolle
13:00
Kunstbende DJ-voorronde
Hedon, Zwolle
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Het Kielzog, Hoogezand
13:30
Zoumana Diarra Trio
De Kargadoor, Utrecht
K3
IJsselhallen, Zwolle
14:15
Erwin Rommert Weerstra
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater Sneek, Sneek
15:00
Daniel Meade / Lloyd Reid
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Legends: Greetje Kauffeld + Dolf de Vries Trio
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
JW Roy & Band
Paradiso, Amsterdam
16:00
Israel Nash
Roepaen, Ottersum
16:00
Moo Sessions // Evan Dain & Band
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Roger Hubbard
The Lane, Oostburg
16:15
Matt Winson
Gigant, Apeldoorn
17:00
JJ Sharp band
Laporte, Meppel
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
TivoliVredenburg, Utrecht
Wende Snijders
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Dan Reed Network
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wormrot
dB's, Utrecht
20:00
King Champion Sounds
WORM, Rotterdam
Highly Suspect
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oliver Alexander
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Café Camille, Beverwijk
20:00
Barathrum + Countess + Blackdeath + special guest
Willemeen, Arnhem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Diligentia, Den Haag