Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Paard
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Depot
Leuven
20:30
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
013
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
De Helling
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Woerden
Markant Uden
Uden
21:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Cinetol
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Bouwkunde
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Prismare
Enschede
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
23:00
Atak
Enschede
21:30
So What!
Gouda
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Capitole
Gent
20:30
Paard
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Musicon
Den Haag
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Simplon
Groningen
Meervaart
Amsterdam
StudioGonz
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
23:00
Groene Engel
Oss
Altstadt
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Sir Winston Club
Rijswijk
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Little Devil
Tilburg
Diligentia
Den Haag
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Pul
Uden
17:00
Concerto
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Victorie
Alkmaar
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Fluor
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
19:30
Nijdrop
Opwijk
donderdag 07 april 2016
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Lucky Fonz III
Paard, Den Haag
19:00
Månegarm
Little Devil, Tilburg
20:00
Marble Sounds
Neushoorn, Leeuwarden
Marc O’Reilly
TivoliVredenburg, Utrecht
Marcus Miller
Het Depot, Leuven
20:30
Marutyri
BIRD, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mister and Mississippi
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Moeders Mooiste
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Moke
Hedon, Zwolle
Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
My Dying Bride
013, Tilburg
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nada Surf
Melkweg, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Oscar Harris
Melkweg, Amsterdam
20:30
Postcards From Mars (album release)
EKKO, Utrecht
21:00
Protomartyr + Shake Shake Bolino
Vera, Groningen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Racoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rita Hosking
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Rootsriders Bob Marley
De Helling, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
21:00
Sonic Halo
Brebl, Nijmegen
20:00
Sophie's Open Podium O.A. Barnyard Tea & Port Of Call
Cinetol, Amsterdam
Stef Bos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
The Kilkennys
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
The Last Shadow Puppets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tom Vanstiphout
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:15
Vant
Paradiso, Amsterdam
20:15
VanVelzen & The Hibby GB's - Call It Luck
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vianney
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
White Miles
P60, Amstelveen
20:15
Wouter Hamel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 08 april 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Je Suis Ali
Kennemer Theater, Beverwijk
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Angela Groothuizen - IKIGAI
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Annemarie Oster / Liesbeth List
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Prismare, Enschede
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Hofpoort, Coevorden
23:00
Basic Grooves invites Etapp Kyle / Jeroen Search / Floyd Lavine
Atak, Enschede
21:30
Beans & Fatback
So What!, Gouda
Betty Wright
Paradiso, Amsterdam
22:00
Big Ups
Vera, Groningen
21:00
Bolt & the Swamp People
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Broken Brass Ensemble / Pushin Wood Soundsystem
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Clouseau
Capitole, Gent
20:30
Counter Jib
Paard, Den Haag
Country Café - It's Jukebox Time
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Dance with Dragons / Derivation / Elizium
Musicon, Den Haag
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
Poppodium Apollo, Emmen
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
De Houdini’s & Anton Goudsmit
LantarenVenster, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Oosterpoort, Groningen
De Likt
Bibelot, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Def P (30xPi Tour)
Simplon, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Meervaart, Amsterdam
Diff
StudioGonz, Gouda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
23:00
Donnerwetter
Groene Engel, Oss
Dool
Altstadt, Eindhoven
Douwe Bob
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
Eelke Ankersmit / Minstrel / The Cool Side of Your Pillow / Tom
Sir Winston Club, Rijswijk
21:00
Enige Benelux Show! Sam Alone & The Gravediggers
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Equilibrium
Little Devil, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Eye On The Prize
De Pul, Uden
17:00
Flecha Moon
Concerto, Amsterdam
Fling - A sunny day in the rain
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fresku
Victorie, Alkmaar
20:00
Gare Du Nord
Theater De Leest, Waalwijk
Guus Meeuwis - Morgen
Chassé Theater, Breda
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Fluor, Amersfoort
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
19:30
Hermitude
Nijdrop, Opwijk