Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Vredehorst Kerk
Hoogeveen
19:00
Willemeen
Arnhem
Willemeen
Arnhem
14:30
Wilminktheater
Enschede
15:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
De Amer
Amen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Parel van Zuilen
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
21:00
Cul de Sac
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
Het Everloo
Rossum
Leidse Schouwburg
Leiden
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Cafe The Other Side
Peer
19:30
Cafe The Other Side
Peer
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Hofman
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
Rietveld Theater
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
STECK
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
zondag 03 april 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Klaas Hofstra / Regina Albrink
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Charles Bradley & His Extraordinaires
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mbongwana Star
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Pink Floyd Project
Vredehorst Kerk, Hoogeveen
19:00
Ordan Ogan (de) + Mystic Prophecy (de) Exclusive Nl Show
Willemeen, Arnhem
Orden Ogan
Willemeen, Arnhem
14:30
Trijntje Oosterhuis
Wilminktheater, Enschede
15:00
The Unthanks
Zaantheater, Zaandam
maandag 04 april 2016
20:15
Alexander Kerr / Camerata RCO
Concertgebouw, Amsterdam
Douwe Bob
De Amer, Amen
IAMX
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Rita Hosking
De Parel van Zuilen, Utrecht
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Hooverphonic
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
19:00
One Machine
Little Devil, Tilburg
20:00
Re:Freshed Orchestra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Xavier Rudd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Red Snapper
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dan San
Paradiso, Amsterdam
20:00
Arno
Rockhal, Esch zur Alzette
Tanita Tikaram
TivoliVredenburg, Utrecht
Låpsley
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 05 april 2016
Bring Me The Horizon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stef Bos
Chassé Theater, Breda
21:00
Donnie Darko
Cul de Sac, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Nile + Melechesh + Support
Luxor Live, Arnhem
19:30
Rejjie Snow
Melkweg, Amsterdam
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 1
Merleyn, Nijmegen
20:00
Fat Freddy's Drop
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marble Sounds
Paradiso, Amsterdam
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Kapok / Zapp4
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nile + Melechesh @luxor Live
Willemeen, Arnhem
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 april 2016
20:00
3J'S
Agnietenhof, Tiel
Hooverphonic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Betty Wright x Annabel
Annabel, Rotterdam
19:30
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
The Kilkennys
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Marble Sounds
Cacaofabriek, Helmond
19:30
The Roughneck Riot
Cafe The Other Side, Peer
19:30
The Roughneck Riot
Cafe The Other Side, Peer
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Tol Tunes #5
Cinetol, Amsterdam
20:30
Mama´s Kitchen & Loxley Lane @ Thank God It's Wednesday
De Bosuil, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
20:30
John Illsley & Band
De Oosterpoort, Groningen
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Japan Attacks
Dynamo, Eindhoven
A Place to Bury Strangers
Effenaar, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Tommy Ebben & Friends
Hofman, Utrecht
Stef Bos
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protomartyr
Paradiso, Amsterdam
19:30
Charles Bradley & His Extraordinaires
Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
19:30
Melechesh / Nile
Patronaat, Haarlem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sven Ratzke -
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Paskal Jakobsen & Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
STECK Presents: De Delftse Nieuwe
STECK, Delft
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem