Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
ACU
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
De Roma
Antwerpen
16:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:30
De Bonte Wever
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Azotod
De Meern
20:00
PIP
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater De Kik
Elst
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Schakel
Gilze
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
23:45
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
LaserQuest / De Tapperij
Hengelo
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Vroone
Kapelle
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
vrijdag 10 maart 2017
20:00
Ape Shifter (D) + Chris Haskett (Rollins Band)
Little Devil, Tilburg
Sum 41
013, Tilburg
The Royal Engineers
ACU, Utrecht
20:00
Clash of the Titans
EKKO, Utrecht
Bettie Serveert
De Helling, Utrecht
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tigre Blanco
De Maaspoort, Venlo
STAVAST
Grenswerk, Venlo
20:30
Downcast Collision (cd-presentatie)
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Discover Berget Lewis
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Zaantheater, Zaandam
20:30
Amsterdam Klezmer Band
De Peppel, Zeist
20:00
Sweet Soul Friday
Boerderij, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
The Black Marble Selection
Hedon, Zwolle
Loïs Lane sings Adele
Hedon, Zwolle
zaterdag 11 maart 2017
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
George van Houts - Kom Plot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ruth Boersma
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
23:30
Vangodlos
Paradiso, Amsterdam
21:00
Old Man Lizard (UK) / Blood Diamond
Winston, Amsterdam
21:00
Bill Laurence
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Donnie
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
DeLaMar, Amsterdam
Nielson
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Jagwar Ma
Melkweg, Amsterdam
Di-rect
Melkweg, Amsterdam
Indiestad: Cloud Nothings
Paradiso, Amsterdam
16:00
The Elementary Penguins
Concerto, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Clean Pete
Nijend 24, Anderen
20:00
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
16:00
SUIT
Gigant, Apeldoorn
Mini & Maxi
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
20:30
Niels Geusebroek / Sabrina Starke / Tim Akkerman
De Bonte Wever, Assen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Available Jelly
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Pete Doherty
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podium Hoge Woerd, De Meern
Stackhouse
Azotod, De Meern
20:00
Clone Records
PIP, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Omval, Diemen
21:00
Bongomatik
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
FABELHAFT
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:00
Matt Winson
Altstadt, Eindhoven
21:00
Seven Days
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Zig Zags
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Benefietconcert "She Decides"-fonds van Minister Ploumen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Kik, Elst
Karin Bloemen - Volle Bloei
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Frans van Deursen / Mirjam van Hengel
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Schakel, Gilze
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Flip Noorman - Make-up
Goudse Schouwburg, Gouda
23:45
BASSFACE XII: Bukezz Finezt / Karimooo / P0gman
Simplon, Groningen
Blonde Redhead
Vera, Groningen
20:30
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Simplon, Groningen
Henk & Melle
De Spieghel, Groningen
Wende
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - T-splitsing
Martiniplaza, Groningen
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
20:00
LIVE: Link Wray, tribute by Trubbel Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
Bökkers
LaserQuest / De Tapperij, Hengelo
20:45
Skarnaval
Duycker, Hoofddorp
20:15
Motel Westcoast - The American Dream
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Trouble soon be over - Frédérique Spigt e.a.
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
New Cool Collective ft. Matt Bianco
Manifesto, Hoorn
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Vroone, Kapelle
21:00
Jebroer + Caza
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Rockabilly Jailbirds 2: Slapback Johnny + Lucky Daltons + DJ Thunder B
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Tarja Turunen
Neushoorn, Leeuwarden